Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Hogyan tudnám minél gyorsabban...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan tudnám minél gyorsabban elfelejteni?

Figyelt kérdés

Sziasztok :)


Szóval a helyzetem a következő: a barátnőm éppen április 13-án szakított velem, ezután személyesen korrektül megbeszéltünk mindent, azt hiszem kijelenthetem, hogy tisztelettel és békével vettünk egymástól búcsút. Azonban őszintén szólva még mindketten szeretjük egymást, tudom ez így nagyon furcsán hangzik, de az élet hozta azt, hogy szakítanunk kellett. Nekem jelenleg nagyon fontos lenne, hogy az egyetemi vizsgáimra tudjak koncentrálni, de igen nehezen megy sajnos, folyton eszembejut. Tudnátok esetleg valamilyen tanáccsal szolgálni nekem?


Nagyon szépen köszönöm a válaszaitokat.


(f/25)



2018. ápr. 29. 18:21
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Ne koncentrálj arra, hogy el szeretnéd felejteni, hanem egyszercsak ha jön a gondolat, ne figyelj rá , tereld el a gondolataidat, irányítsd át más dolgok felé.
2018. ápr. 29. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 iamaveryniceguy ***** válasza:
44%
Átmeneti megoldás kell? Feküdj le egy másik lánnyal. Ez ideig óráig elfeledteti veled az exed. Nem jó megoldás, de utána tudni fogsz koncentrálni a vizsgákra.
2018. ápr. 29. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:
én sajnos nagyon nem vagyok az a típus, aki csak úgy lefeküdne valakivel. vagy éppen nem sajnos. Képtelen lennék rá, de azért köszönöm, hogy írtál.
2018. ápr. 29. 18:30
 4/12 iamaveryniceguy ***** válasza:

Van valaki, akivel össze tudsz ülni tanulni? Ő figyelhetne arra, hogy ne kalandozzon el a gondolatod.


A későbbiekre pedig az előzőt komolyan mondtam. Akkor fogod leghamarabb elfelejteni az exed, ha más lányokkal foglalkozol. Nem kell szexelned (az csak most segítene ideig-óráig), de beszélgess velük. Utána látni fogod, hogy nem csak ő volt a világban és könnyebben tovább lépsz.


Ahogy mondtad oka volt annak, hogy szakítottatok. Tehát el is fogod tudni fogadni ezt a tényt hosszabb távon...csak hát addig nem kéne megbukni a vizsgákon :D sok sikert

2018. ápr. 29. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:
rendes vagy tényleg, de én eddig még sohasem szórakoztam lányokkal úgymond és szerintem nagyon nem lenne szép dolog valakit ilyen "csapdába csalni" Viszont igazad van, megpróbálok nyitni a lányok felé, de nekem egy szakítás feldolgozása általában fél-egy év, de köszönöm az igyekezetedet. :)
2018. ápr. 29. 18:38
 6/12 iamaveryniceguy ***** válasza:
hajrá haver :) menni fog az
2018. ápr. 29. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:
egyébként ő is-az exem is azt mondta, hogy ismerkedjek lányokkal, nagyon szeretné, hogy minél könnyebb legyen számomra ez a dolog és azt szeretné, ha boldog lennék, de nekem eddig 3 nő volt az életemben. jobban mondva egy csaj és 2 nő.
2018. ápr. 29. 18:39
 8/12 anonim ***** válasza:
20%

Nem az élet hozta, hanem a lustaságod meg az önzésed. Jaajj nehéz lenne kettő felé figyelni, meg sértené az egód, ha romlana két tizedet az átlagos, ha napi fél órát tudsz szánni szerencsétlen barátnődre. Nem tök mindegy, hogy a diploma vörös vagy sima? Szeret? Szereted? Igen? Örökre vizsgázni fogsz? Nem? Akkor mi a probléma? Annyira önsorsrontók vagytok....

31/f

2018. ápr. 29. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:
kedves utolsó kommentelő, nagyon-nagyon más helyzet állt fent közöttünk, hidd el itt egészen másról van szó...
2018. ápr. 29. 18:51
 10/12 anonim ***** válasza:
Szia! Mi is pont április 13-án szakítottunk a barátommal, aki életem szerelme volt. Nálunk is az élet hozta így, viszont mi tényleg nagyon nehéz és tragikus dolgok miatt döntöttünk így... nehezen tudok ennél nagyobb érvágást elképzelni, hidd el, biztosan megoldható a ti helyzetetek és onnantól kezdve nincs olyan hogy két ember szereti egymást és ne maradjanak együtt. Ne dobd el pár vizsga miatt, neked is könnyebb lenne úgy a tanulás ha nem ezen kellene agyalnod, hanem folytatnatok boldogan, szerelemben a dolgokat, még ha nehéz is. :) egy férfinek (nőknek is persze) meg kell tanulnia több dologra koncentrálni az életben és nem úgy megy hogy jon egy nehézség, aztán mindent eldobunk. Kitartás!
2018. ápr. 30. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!