Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Megcsalásnak számít? Meg...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Megcsalásnak számít? Meg lehet bocsátani, ha szakítás után lefeküdtem valakivel? Majd újra kibékültünk a volt párommal

Figyelt kérdés
Másfél éves kapcsolat volt, a végefelé már elég sok problémával, amik mind abból adódtak, hogy nem tudtunk megfelelően kommunikálni egymással, nem tudtunk toleránsak lenni egymással. Szakítottunk, egy hónapig külön voltunk, amialatt mindketten nagyon szenvedtünk és átértékeltünk sokmindent. Viszont ez idő alatt csináltam egy hülyeséget, részegen lefeküdtem valakivel, ami semmit nem jelentett (azért ittam annyit mert nagyon magam alatt voltam, és egy kicsit szerettem volna kikapcsolni az agyam-ami sajnos össze is jött), sőt sírás lett a vége, még a srác vigasztalt, és akkor rögtön el is jöttem onnan és nem is tárgyaltam vele utána, pedig keresett. Nagyon megbántam, nagyon utáltam magam. Aztán a volt párommmal kibékültünk. Egyáltalán nem számítottam rá, hogy ez lesz, deeg tudtuk beszélni a gondjainkat. Viszont ő a békülés után pár nappal megtudta, hogy amíg külön voltunk, lefeküdtem mással, és ezt nem tudja megbocsátani. Megcsalásnak veszi, es azt mondja soha senki nem alázta meg ennyire. Én pedig nem birok létezni a tudattal, hogy emiatt lett most vége

2018. máj. 2. 12:17
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
48%

Nem ő bánt, te bántódsz meg, mert azt csinálja amit szerinted nem kellene.Te arra vágysz, hogy ne foglalkozzon más nővel rajtad kívül, csakis veled, így ez birtoklási vágy, mert ő a szabad akaratával mást akar csinálni, mint amit te megengednél.


Viszont neked jogod van olyan értékek szerint élni az életedet amilyeneket te választottál, olyan partnerrel aki számodra megfelel.De a fentebb írottakkal csak a saját szívedet nehezíted, mert az élet tele van olyan eseményekkel amikre nincs befolyásunk, de eldönthetjük, hogy miképpen reagálunk rájuk.Ez a felelősségvállalás, a saját érzelmi életünk minőségéért.Úgy is el lehet engedni valakit, hogy nem neheztelsz rá, sokkal egészségesebb.

2018. máj. 2. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
83%

Nézd, ha itt mindenki egyöntetűen azt mondaná neked, hogy ez nem megcsalás, attól a párodnak nem fájna kevésbé.


Pl. attól, hogy jogilag nem megcsalás, amit műveltél nekem is fájna, ha párom már 1 hónap alatt mással ugrana ágyba (akár bánat szex akár nem, az alkoholt meg hagyjuk... az kifogásnak nagyon gyenge).

Gondolj bele, hogy mit éreznél ha tudnál ő is volt valakivel, neked nem fájna?

Ezért nem látom értelmét a kapcsolatokat megszakító szünetnek sem. Lehet, hogy hivatalosan a magad ura vagy, de tetteidnek súlyos következménye lesz (ha mást megkóstolsz akkor a másikat megsebzed)


Ezt a helyzeted elb...tad szó szerint. Boldog békülés helyett, most a másik szívén taposol. Vagy fel tudjátok ezt dolgozni, vagy elment az esélyed.


És ezért szoktam mondani: csak dugjatok az Isten szerelmére, ha már kigyógyultatok a régi kapcsolatból! Nem tisztább?

2018. máj. 2. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
16%

Szerintem, ha megkéred, ő is megdugott volna, nem kellett volna külsős.

31/f

2018. máj. 2. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A legrosszindulatúbb ***** válasza:
62%
Hát ha neked ennyit jelentett egy másfél éves kapcsolat, hogy napokon belül, szinte szünet nélkül már mással hancúroztál szakítás után, én biztos nem kezdeném újra veled. Ezzel csak azt erősítenéd meg bennem, hogy a szakítás igenis helytálló lépés volt, akármelyik fél is kezdeményezte.
2018. máj. 2. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
19%
Legalja tett. Szánalmas viselkedés egy szánalmas embertől. Piára fogni a leggázabb kifogás. Még józanul is tré ez. Olcsó nő vagy.
2018. máj. 2. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
Ehehe....
2018. máj. 2. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
100%
Tökmindegy, hogy egy idegen számára mi, az számít csak, hogy Neki ez mit jelent, és neki ez nem fér bele, tehát így jártál. Keress mást, mert ez nem fog működni, vagy ha fog, örökké ilyen csiki-csuki játék lesz, amiben mindketten felőrlődtök.
2018. máj. 2. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
45%

Szakitottatok. Akkor hogy lenne megcsalas?

Megcsalni azt lehet, akivel eggyutt vagyunk.

2018. máj. 2. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
84%
" megtudta, hogy amíg külön voltunk, lefeküdtem mással, és ezt nem tudja megbocsátani." Nyugi! Ha nem feküdtél volna le mással akkor más "megbocsáthatatlan" dolgot talált volna egy kicsit késöbb. Szakitottatok. Akkor hogyan lehetne megcsalás???
2018. máj. 2. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
78%
Lényegtelen arról vitatkozni hogy megcsalás vagy sem . Régen az akkori nagy szerelmemmel szintén szakitottunk kb 1.5-2 év után 1 hónapig és ő is lefeküdt mással , de megbocsátottam neki mert szerettem . Itt csak az számít hogy szeret-e annyira hogy megtudjon bocsátani ha meg nem akkor nem kell fölöslegesen gyötörni magad , az ember a hibáiból tanul ;)
2018. máj. 2. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!