Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Mi a fenéért nem tudom elenged...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi a fenéért nem tudom elengedni? Mit csináljak?

Figyelt kérdés

Majd féléve véget ért egy párhónapos "kapcsolatom". Komoly kapcsolatnak nem nevezném ami közöttünk volt, össze-össze találkoztunk, jól éreztük magunkat egymással. Nagy távolság volt közöttünk és keveset is tudtunk találkozni, a találkozók között üzenetekkel tartottuk a kapcsolatot. Nem igazán definiáltuk sehogy a kapcsolatot.


Idővel én egyre inkább vártam a találkozót,feldobott, ha írt/találkoztunk, aztán közben éreztem, hogy az üzenetek egyre ritkultak, éreztem hogy valami megváltozott. Nem hibáztatom érte, túlságosan nagy volt közöttünk a távolság és nem akartuk eléggé akkor ezt a kapcsolatot. Közben összetalálkoztam egy sráccal, akivel el tudtam képzelni, hogy komolyabb dolog legyen közöttünk, így megmondtam az addigi "barátomnak", hogy legyen vége, amivel ő is egyetértett.


Sehogy nem definiáltuk, komolyabban nem akart működni ez a távkapcsolat, a vége felé szarul is esett, hogy eltávolodtunk egymástól, gondoltam, nem lesz nehéz túltennem magam rajta. Aztán jött a csodás felismerés, hogy olyannyira nem tudok továbblépni, hogy a következő kapcsolatomban sem tudtam teljesen "fejben jelen lenni", így annak is véget vetettem.


Most elhatároztam, hogy magamra koncentrálok, amíg nem vagyok túl a távkapcsolatomon. Megpróbálom lefoglalni magamat, új hobbit találtam magamnak, a melóba temetkezem, sokat sportolok. És mégis... minden nap gondolok rá.


Gondoltam rá, hogy esetleg fel kellene keresnem, bár lehet nem akar már hallani rólam... Vagy esetleg valami tanács, hogy hogyan tehetném túl magam rajta?



2018. máj. 13. 23:17
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
100%
Csak az idő, és hogy nem írsz neki, nem nézegeted a facebook profilját, stb...
2018. máj. 13. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
100%
Egyszóval úgy teszel, mintha nem létezne.
2018. máj. 13. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 A kérdező kommentje:
Már eljutottam arra a szintre pár hónapja, hogy nem nézegettem annyira a profilját, meg kicsit kevesebbet is járt a fejemben, ekkor összefutottunk véletlenül... és most megint ugyanott tartok ahol az elején.
2018. máj. 13. 23:31
 4/16 anonim ***** válasza:
46%
Keresd fel, addig szerintem úgysem nyugszol meg!
2018. máj. 13. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 A kérdező kommentje:
Szerintem sem nyugszom meg addig, de a körülmények még mindig ugyanazok, ő azóta nem keresett, szóval feltételezem nélkülem is jól megvan, nem hiszem, hogy a pár hónapos bénázásunkon tépelődik azóta is... nem tudom, hogy lenne-e értelme, vagy csak még jobban szétcseszném magam vele
2018. máj. 13. 23:37
 6/16 anonim ***** válasza:
67%
És mi van, ha ő is ugyanígy tépelődik veled kapcsolatban?
2018. máj. 13. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 A kérdező kommentje:
Akkor reménykedem benne, hogy most ő is idióta cikkeket bogarász a neten, hogy még mit tehetne, hogy túltegye magát rajtam, ráakad erre a szánalmas kérdésre, megvilágosodik és felkeres, hogy sokat gondolkodik rajtam... :D különben attól tartok nekem kell a kis büszkeségemet sutba vágni
2018. máj. 13. 23:56
 8/16 anonim ***** válasza:
21%
Mondjuk egy jó tiramisut.
2018. máj. 14. 00:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 A kérdező kommentje:

Te biztosan egy jó tiramisut szoktál készíteni, amikor valami miatt gonodolkodóba esel, feltételezem ezért is sikerült ezt az elmés kommentet megszülni.


Légyszi trollok kíméljenek, érzem én is, hogy butaság itt kérdezősködnöm, de hátha segít valamit...

2018. máj. 14. 00:14
 10/16 anonim ***** válasza:
Mindig az keresi a másikat akiben nagyobb a szeretet/szerelem. Ha ő nem keres nem érez semmit. Szerintem felejtsd el. Vagy tedd félre a büszkeséged és keresd meg max elhajt vagy bénáztok egyet újra de legalább te mindent megtettél. Kérdés megéri-e.
2018. máj. 14. 05:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!