Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Gond van ha 2 év után sem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Gond van ha 2 év után sem vagyok teljesen túl az exemen?

Figyelt kérdés

Nagyon kihasznált érzelmileg tönkretett. Nehéz a feledés mert egyedül vagyok, barátaim nincsenek, a város ahol élek szinte kihalt. Gyakran hallok még róla de szólok mindig hogy hagyjanak békén vele nem érdekel.

Mit tegyek 2 év után?



2018. máj. 16. 02:10
 1/9 anonim ***** válasza:
47%
Gond, mert rossz minták rögzültek benned, hogy egy bántalmazó emberre vágysz. Bár az is lehet, hogy csak a magány miatt van. Szerezz barátokat, csinálj magadnak programokat! Melyik város ez? Kb. az enyém is lehetne.
2018. máj. 16. 02:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
43%

Szerintem kapáld meg a kertet, és közben gondolkozz el azon, hogy miket irkálsz ide!


1., A kérdésben azt írod, hogy még nem vagy túl rajta. De ha hallasz róla, akkor hagyjanak békén vele, mert nem érdekel... Most érdekel, vagy nem?!


2., Egyedül vagy, nincsenek barátaid, kihalt a város - akkor ki a franc beszél neked az exedről? Ráadásul többesszámban írtad, tehát többen is vannak... Akkor miért nem beszélgetsz velük, hogy ne legyél egyedül?!

2018. máj. 16. 02:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Én is igy vagyok ezzel, csak nálam 1 éve lett vége. Nem is az hogy hianyzik, hanem csak nem tudom elfelejteni, nincs olyan nap hogy ne jutna eszembe.. Mostanában már vele is szoktam álmodni csak. Idegesítő nagyon.. Majd jön valaki más idővel, és teljesen elfelejted. Csak türelem
2018. máj. 16. 07:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

Akkor itt vagyok én, 3 és fél évvel....

Komoly kapcsolatban élek, de az ex olyan nyomot hagyott, ami tudom, hogy soha nem fog eltűnni a fejemből, és míg élek, cipelhetem ezt a keresztet.

2018. máj. 16. 07:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Kedves 4-es válaszoló. Én 3as vagyok. Milyen nyomott hagyott ha szabad kérdezni? elmesélheted ha van kedved.
2018. máj. 16. 08:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
3-as, 4-es meséljetek nekem is.
2018. máj. 16. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Engem is érdekelne, hasonló helyzetben vagyok.
2018. máj. 25. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Én is így vagyok. Két éve nem vagyok túl rajta. Nyolc évig barátok voltunk, majd egy bulin megcsòkolt, és Jesszusom, olyan jó volt, mint még soha semmi. Onnantól egy pár voltunk, le is költöztem a ő városába, ott kezdtem el dolgozni, majd mire ezeket meglèptem hirtelen mar válaszra sem méltatott, és egy haverjàval megüzente, hogy van már neki más, hagyjam békén. Előzménye annyi volt, hogy ezelőtt kb egy héttel egy apròságon összevesztünk, és ő már utána nem írt még vissza se, és a telefont se vette fel. Egy hét múlva meg a szállásom elè jött a haverja éjszaka, hogy hát ez van, ezt üzeni. Ráadásul pont a nèvnapomon mindezt.

Csak álltam és néztem ki percekig a fejemből, annyira fájt, hogy nem tudom elmondani.

A történtek után még két hangüzenetet küldtem neki, majd fogta és letiltott engem.

Rá két hétre ugyanez a haverja hívott engem, hogy vele van az exem, és rólam beszél neki részegen. Mondtam neki, hogy nem hiszem el, de tényleg vele volt, hallottam a hangját. De nem beszélt velem 1-2 szón kívül semmit, mert rohadt részeg lehetett. Ezek után letette a haverja a telefont.

Azóta nincs hírem felőle, csak annyi, hogy boldog kapcsolata van egy nagyon szép lànnyal. Irigylem a lányt nagyon.

Mindennap gondolok az exemre, és gyakran álmodok is vele. Csodálatos volt vele a 8 év is, mint barát, de kapcsolatban meg aztán tényleg mesébeillő volt minden. Olyan mély érzéseim voltak felè, amik azt sem hittem, hogy léteznek.

Fáj a mai napig az egész.

Azóta kapcsolatom sem volt. Akik megkörnyèzekeznek azok a közelébe sem érhetnek ennek az embernek. Nekem büdös szájú, igénytelen, fürdetlen, alkoholista, drogos senkiháziak nem kellenek/csak ilyenek környékéznek meg, pedig rám egyiksem jellemző/.

Úgyhogy ez van. Nem bírom elfelejteni én sem. Ha valakinek van jó tippje, akkor hallgatom, mert én havi 300 órában dolgozom, edzeni járok, múzeumba járok, és még így sem megy a feledés.

2023. ápr. 9. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Látom, feljött a kérdés, így leírom a jelent.

#3-as vagyok.

4 és fél hónapja, azaz majdnem 8 év után tudtam lezárni, de ehhez olyan történt, aminek nem kellett volna.

Magyarán nem biztos, hogy jobban jártam.

És mindeközben ugyanúgy kapcsolatban, ill. már házasságban élek.

(Nem léptem félre.)

2023. ápr. 10. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!