Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Miert szakitott velem a baratnom?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miert szakitott velem a baratnom?

Figyelt kérdés

Kb. 1 eve jottunk ossze bartnommel (20N, 23F). Mindig is problemas volt vele a szex, mert sokszor fajt neki (nem mindig!). Azt mondta mar nem tudja folytatni, mert ugyan szeret, de nem tud kotodni hozzam.

Nekem most nagyon zavaros az egesz, es nem ertem... En szeretem ot, es ezert nagyon faj a dontese. Szeretnem visszakapni ot.

Kerlek, valaki magyarazza el! Mi volt problema? Mit tehetek?



2018. máj. 16. 13:51
 1/8 anonim ***** válasza:
88%

Szeret mint embert, de nem szerelmes beléd és a szex sem működik, ezért kilépett a kapcsolatból amiben nem tud odaadással jelen lenni.


Tudod ez gyakran történik meg, a puding próbája az evés.Ha nem akar többé veled lenni akkor el kell tudnod engedni őt.

2018. máj. 16. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Te nem tehetsz semmit max elfogadod a döntését. Vissza sem fogod őt kapni mert nem szerelmes és a szex sem megy.
2018. máj. 16. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
51%

És neked milyen érzés lenne, ha sokszot fájna neked a szex? Ezért te tudtál volna többet tenni. Jobban felizgatni, esetleg sikosito, ilyesmi. Elhanyagoltad őt az ágyban. A lehető legintimebb helyzetben okoztál neki rendszeresen fájdalma. Neked fogalmad sincs arról, hogy milyen érzés,ha valaki benned van és az kellemetlen, semleges, fájdalmas viszont a másik pedig ezen elvezkedik. Ha jelzem a páromnak, hogy valami nem tetszik, akkor azonnal megáll.

Nagyon lélek pusztító eltűrni, hogy valaki mozog benned, neked pedig ez semmit sem jelent. Ne adj isten fájdalmat okoz. Minden kellemeset semlegesít.

2018. máj. 16. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Ennyiből nehéz kitalálni, mi volt a baj. A fájdalmas szex nem biztos, hogy a Te hibád. Gombás fertőzés pl.okozhat fájdalmat a behatoláskor. Érdemes lenne megvizsgáltatnod magad, Te nem kaptál-e el valamit. Akár tünetmentesen is megfertőzheted a következő partneredet, vagy visszafertőzheted az exedet, ha esetleg újra összejöttök. A kapcsolat közben nem mondott neked semmit a barátnőd? Sosem "hisztizett", hogy nem figyelsz rá eléggé?
2018. máj. 16. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%

Én is ezért szakítottam exemmel.


Túl nagy volt neki, és 10/9 fájt a szex. Előbb-utóbb már eljutottam oda, hogy szabályosan frászt kaptam, ha közeledett, mert tudtam, hogy hiába minden, fájni fog, vérezni fogok, stb., és nem is akartam már vele lefeküdni.

Nagyon gány érzés volt, de ez ellen nem lehet mit tenni, és persze, hogy szakítasz.


A testiségnél sok mindenben lehet trükközni, alkalmazkodni, de ha anatómiailag nem passzoltok, akkor előbb-utóbb vége lesz a kapcsolatnak.


Azt azért te sem várhatod, hogy élete végéig összeszorított foggal feküdjön le veled, mert fájdalmai vannak közben.

2018. máj. 16. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:

En probaltam mindent megtenni. Elnyujtottam az elojatekot, csinaltam neki nyelvel, ujjal, de az utobbi idoben mar azt sem tudta elvezni. Vettem sikositot is, de nem volt hajlando meg kiprobalni sem. Csak keves alkalommal probalkoztunk rendes dugassal, de akkor is ugy, hogy amint szolt, hogy nem jo neki azonnal lealltam.


Probaltam mindig biztatni, hogy semmi gond, minden rendben. Egy kovetelesem volt csak, hogy o is probaljon megtenni ertem mindent, ami tole tellik. Oralra nem volt hajlando, de meg ezt is kepes voltam elfogadni. Csak kezzel csinalta nekem, de azt sem tul lelkesen...


Ezert vagyok most rettenetesen csakodott. O volt az elso komoly baratnom. En megtettem mindent erte, mert szerettem, de o sajnos nem tudott ugy szeretni... Jo ideje rosszul is bant velem, flegma volt, hisztis, stb.

Most kidobott, es mar nem is ir, egyaltalan nem is erdeklodik felolem. Ugy viselkedik, mintha kifejezetten utalna...


Soha ekkora fajdalmat nem ereztem meg eletemben... Egyszeruen nem birom feldolgozni.

2018. máj. 16. 21:01
 7/8 anonim ***** válasza:
És milyen volt a kapcsolat az ágyon kívül?Mennyire volt köztetek összhang? Voltak közös tervek, célok? Közös élmények? Mennyire egyezett az értékrendetek?
2018. máj. 16. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Ha ő sem tett semmit sem, akkor ott valami nem oké. Ritkán szoktam szájjal csinálni a barátomnak, de ha kéri akkor szívesen csinálom.

Ha ennyire nem ment a szex, akkor jobb nektek külön

2018. máj. 17. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!