Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Miért adott kitérő választ?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért adott kitérő választ?

Figyelt kérdés
Megkérdeztem az exem, hogy szeretett-e engem, de csak kitérő választ kaptam. Miért tette? Ha nem jelentettem neki semmit, miért nem mondja meg? Vagy ennyire nem érdekli, hogy valaszra se méltat?
2018. máj. 16. 13:56
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
És te miért foglalkozol még mindig az exel? Nem adott rendes választ és kész. Ennyi. Nem kell ezen napokat kattogni. Fogadd el, hogy nem adott rendes választ és vissza lettél utasítva. Persze, sz..r érzés az egódnak, de törődj bele.
2018. máj. 16. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
Mert nincs mersze felvállalni az érzéseit nyíltan ha azzal más ember elvárásainak nem tud megfelelni.
2018. máj. 16. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
Igen, szerettelek, ha nem igy lett volna, nem lettem volna egyutt veled.
2018. máj. 16. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 A kérdező kommentje:
Nincsenek elvarasaim, nyilván, ha kidobott mély erzeseket nem táplált irántam. Egyszerűen csak érdekel más emberek véleménye is.
2018. máj. 16. 14:07
 5/16 anonim ***** válasza:
Könyörgöm, más, vadidegen ember véleménye miért érdekel téged a magánéleteddel kapcsolatban, amihez egyébként senkinek semmi köze?
2018. máj. 16. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
"Nincsenek elvarasaim" Persze, de ettől még ő nem meri kimondani őszintén, mert úgy véli, hogy amit mondana neked az nem tetszene.
2018. máj. 16. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 A kérdező kommentje:
Ezt majd én eldöntöm, rendben?
2018. máj. 16. 14:21
 8/16 anonim ***** válasza:

Nem értettél meg, olvasd el még egyszer a mondatot.


"Miért adott kitérő választ?"


Mert "ő úgy véli", hogy...

2018. máj. 16. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 A kérdező kommentje:
Elég szókimondó lány, én inkább egy hatarozott "sajnálom, de nem" választ vártam volna, de nem ez történt, de beértem volna egy "nem tudom"-al is. Magamból indulva ki, amikor tőlem ilyesmit kérdezték elmagyaráztam a mierteket is, de nem vagyunk egyformák ugye.
2018. máj. 16. 14:56
 10/16 anonim ***** válasza:
Azt tudom még esetleg elképzelni, hogy nem akart táptalajt biztosítani a további beszélgetéshez, mert tartott tőle, hogy még akarsz valamit.Jobb nem jut eszembe.
2018. máj. 16. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!