Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Hogyan kereshetnék úgy párt...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan kereshetnék úgy párt hogy most szakítottunk és nekem ő volt a tökéletes a hibáival együtt?

Figyelt kérdés

Nem tudom h találok e még ennyire mély érzésű srácot, akinek ennyire fontos vagyok.

Tudok ismerkedni, szeretni is tudok mást is, de azt hiszem ennyire mint őt senkit... valami tipp hogy hogyan felejtsem el? Miért fáj ez ennyire?


2018. máj. 17. 07:20
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
Ő volt neked a tökéletes, te fontos voltál neki, miért szakítottatok?
2018. máj. 17. 07:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:
Elég fontos mégsem lehettem. Nem tudja megbocsátani h megbántottam.
2018. máj. 17. 07:32
 3/14 anonim ***** válasza:
Ezek szerint nem ő volta tökéletes különben még mindig veled lenne.
2018. máj. 17. 07:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
100%
Azt írtad, hogy "akinek ennyire fontos vagyok". De ha annyira tökéletes, miért bántottad meg?
2018. máj. 17. 07:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 A kérdező kommentje:
Nem olyan nagy megbántásról van ám szó. Egy dühömbe kimondott mondatról, de még annak is gyenge. De neki kőszíve van. Ezért nem is maradhatnék vele tovább, mármint hogy ennyire kegyetlen tud lenni velem is.
2018. máj. 17. 07:50
 6/14 anonim ***** válasza:
75%
Találhatsz-e mást is, aki ennyire kegyetlen lesz veled? Persze.
2018. máj. 17. 08:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 A kérdező kommentje:
Nyilván volt gond hogyha szakítottunk. De bérmennyire is felfoghatatlan mi tényleg szeretjük egymást, ő is engem. Mindegy, nem ez volt a kérdés.
2018. máj. 17. 08:10
 8/14 anonim ***** válasza:

A kérdés az volt, hogyan kereshetnél párt...


Nem értem, miért foglalkoztat ez, hiszen azt írod, hogy "most szakítottunk". Ráérsz a társkereséssel, először dolgozd fel a szakítást, tedd magad rendbe és aztán indulj neki. Remélhetőleg akkor már nem lesz benned ez a hasonlítgatás, és nem az exed tulajdonoságait fogod keresni másban.

2018. máj. 17. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:

Most akkor mély érzésű vagy kőszívű? A kettő üti egymást...

Ha mindketten szeretitek egymást akkor meg kellene ezt beszélnetek. Bár aki igazán szeret az nem szakít azonnal.


Amúgy meg ne akarj egyből más karjába rohanni. Előbb dolgozd fel őt, és csak mikor már nem fáj a hiánya, akkor lépj tovább.

2018. máj. 17. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
100%

"A legcsodálatosabb nő, akivel valaha is találkoztunk, mindig az, akivel éppen szakítottunk." J. Renard

Szerintem ezt nem kell tovább magyarázni.

2018. máj. 17. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!