Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Volt már, hogy megbántátok a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Volt már, hogy megbántátok a szakítást?

Figyelt kérdés

Én most nagyon azt érzem. Nem adtam időt, hogy kibontakozzon az egész. Hiányzik! :( Valahogy nem tudom kiverni a fejemből...


Volt már valaki hasonló helyzetben? Mi lett belőle?



2018. máj. 20. 14:26
 1/4 anonim ***** válasza:
Ez egy komoly döntés, én mindig tartottam magam a döntésemhez. Ahogy látom, pont a nők hezitálnak utána és egy ilyen komoly döntést hirtelen, érzelmi alapon hoznak meg, ami nem feltétlenül mindig jó. A mostani ex barátnőmmel is így jártam, 2x szakított, de azért még megint megkeresett, mondjuk azt nem értem, hogy minek.
2018. máj. 20. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
soha. mikorra szakítottam, már tényleg betelt a pohár. persze, hogy hiányoztak, ezért volt nehéz szakítani.
2018. máj. 20. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Annyit tennék még hozzá, hogy ez egy rövid ideig tartó kapcsolat volt. Már lassan 6 hónapja hogy vége lett. Mostanában érzem azt, hogy anno rossz döntést hoztam. Változtam és most úgy érzem hogy jobb lehetne. Korábban más exek után nem éreztem hasonlót.
2018. máj. 20. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

3-as vagyok. Addig törölgettem és szerkezgettem míg valahogy az eleje kimaradt. 😁😁😁

*Hasonló szituban vagyok én is.

2018. máj. 20. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!