Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Fizessek neki miután szakított...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fizessek neki miután szakítottunk?

Figyelt kérdés
A barátnőm szakított velem 1 hete másfél év együtlét után. Régebben a szülei beleadtak a tűzhelybe és adtak ajándékba egy mosógépet a közös lakásunkba. Most azt kéri, hogy fizessem ki neki ezeket vagy elviszi. Sosem kértem tőle, hogy adjon bele a rezsibe, a szüleimmel való közös utazásoknál sem kellett semmit sem fizetnie és az utolsó két hónapban nem kértem tőle már, hogy adjon bele az internet/TV számlába sem. A szakításunk utáni második nap miután kipakolta az összes cuccát a közös lakásunkból ez volt az első dolog amit mondott nekem, hogy fizessem ki az előbb említetteket. Elbizonytalanodtam mivel nem akarok haragban elválni tőle és nem szeretnék vitát. De azt sem akarom, hogy úgy érezze bármit megtehet velem. Mi lenne a jó döntés?

2018. máj. 21. 14:06
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
90%
Írd meg neki, hogy szívesen kifizeted, ha ő is kifizeti az ingyen cuccokat, amiket tőled kapott.
2018. máj. 21. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
93%
Amúgy k.rvára nem elegáns szakítás után az ilyen "számlabenyújtás". Egyike a legvisszataszítóbb viselkedési formáknak.
2018. máj. 21. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
83%
Ahogy ide leírtad nekünk, mondd meg neki, hogy mikbe nem kellett beleszállnia, és számolja ki, hogy még ő járt jól.
2018. máj. 21. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
76%

Én is úgy tennék, mint az előttem szólók:

rendben, visszaadom, de te tartozol x Ft rezsivel, y Ft volt az utazások. VAGY elengedjük ezeket a költségeket, és maradnak az eszközök.

2018. máj. 21. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
89%
Messengeren írj neki egy felsorolást, hogy te és a családod miket fizettetek. Ha válaszként még mindig azt akarja, hogy fizesd ki a dolgokat, akkor csinálj egy képernyőmentést és rakd ki netre, hogy milyen fillérbszó a csaj.
2018. máj. 21. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Én is felsorolnám ő miket ne fizetett, de hagynám, vigye a fenébe.
2018. máj. 22. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%
Ne fizesd ki szerintem se ,írd le neki hogy te is mennyi mindent adtál neki míg együtt voltatok . Egyébként nálam is ugyanez volt a volt barátom 1 hónapja szakitott velem (1evig voltunk együtt ) heti 3x átjött hozzam és miután ő szakitott velem irt egy üzenetet hogy fizessem ki neki egy évre visszamenőleg a benzin költséget,hogy átjött hozzam tehát kb 250ezer Ft-ot.. leírtam neki,hogy ne nevettesse ki magát és hagyjuk egymást beken mire ő : persze neked ez így kenyelmes ..ezek az emberek agyilag meg nagyon nincsenek rendben
2018. máj. 24. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
71%
Szerencséd van, hogy megszabadultál ettől a kisstílű teremtvénytől, és főleg a családjától. Az ilyen esetek döntő többségében az anyu na meg a szappanoperákon szocializálódott plázacica barátnők állnak a háttérbe. Vagy csinálj úgy ahogy az előttem írók irták, vagy mond meg neki hogy itt van, és vigye! Nem tudom hány évesek vagytok, de van egy válóperes bíró a családban az mesélt elrettentő és ocsmány dolgokat az iylen elvetemült lényekről mint az exed! Volt aki képes volt kiszámolni hogy mikorhogyan szexeltek, és mint egy útszéli arról nyujtott be számlát. (Több diplomás volt a csaj.) Szóval bonts fel egy üveg pezsgőt, hogy megszabadultál tőle!
2018. máj. 25. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Mi lett a vége?
2018. máj. 26. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Na ezért nem szabad megházasodni! Ezen sz@rakodások egy lement zománcú láboson a bíróság előtt zajlanak le. A plázacica barátnők a Vanessa, a Kitti és a tönniek statisztálásával. :-(
2018. máj. 27. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!