Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » A barátnőmmel tegnap szakitott...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A barátnőmmel tegnap szakitottam és ma közölte velem a barátnője hogy mondta neki hogy lehet terhes. Utoljára 4 hétettel ezelőtt voltunk eggyütt es hasznaltunk umit. Lehet tényleg terhes? Mit tegyek?

Figyelt kérdés
2018. máj. 30. 10:42
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
100%
Szívás.
2018. máj. 30. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:
100%

Önts tiszta vizet a pohárba. Csináljon egy tesztet előtted.

Addig ez csak trükk, hogy xarul érezd magad, amiért kidobtad.

2018. máj. 30. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 A kérdező kommentje:
Hát nem tudom nem ilyennek ismerem de ki tudja a barátnője szólta el magát ő nem akart tán szólni erről
2018. máj. 30. 10:46
 4/23 anonim ***** válasza:
100%

A volt barátnőd barátnője közölte veled, hogy az exed lehet, hogy terhes. :D

Ilyenekkel nem dobálózunk és a barátnő sem kottyint el egy "Gizike lehet hogy terhes" dolgot, kivéve ha nem kapott erre külön megbízást.


Csináljon egy tesztet előtted, akkor kiderül. Egyébként nem is értem, ha kiszakad a gumi azt általában észre lehet venni. Valószínűleg csak idegesíteni akartak.

2018. máj. 30. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 anonim ***** válasza:
100%
Szexelsz, bármivel védekezel, esély mindig van a gyerekre. Semmi nem 100 százalék. Azt nem tudom, az exed tényleg terhes-é, minimális, de esély van rá.
2018. máj. 30. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 anonim ***** válasza:
100%

Tegnap szakítottatok.

Ma közli a barátnője, hogy lehet, hogy terhes.

Nem gyanús ez egy kicsit?

Igen, védekezés mellett is teherbe lehet esni (kicsi valószínűséggel, ha hibás a gumi), de nem hiszem, hogy most is ez történt.


22/N

2018. máj. 30. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 anonim ***** válasza:
18%

Ember!

Ha gumival szexeltetek, akkor nem tőled terhes.

Lehet fel akarta hívni a figyelmedet a barátnő, hogy más is gyömöszöli a volt nődet!

Gyorsabban felejts, és dugd meg a barátnőjét.

Lehet ezt szeretné.

2018. máj. 30. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 anonim ***** válasza:
100%
Persze, lehet terhes. A kérdés az, hogy kitől. Egyelőre semmi teendőd nincs. Ha bebizonyosodik a terhesség ténye (orvos megállapítja a terhességet), akkor lehet beszélni a hogyan továbbról. Gondolom tisztában vagy a lehetőségekkel. De nekem gyanús, hogy ez csak egy trükk, hogy beszélj vele, és megpróbáljon visszaszerezni.
2018. máj. 30. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 A kérdező kommentje:
Ma csinál egy tesztet délután mert elvileg reggel verzett es aggódik .Egyre idegesebb vagyok.
2018. máj. 31. 10:15
 10/23 anonim ***** válasza:
76%

Vérzett? Megjött.

Eddig nem csinált tesztet? Nem terhes, vagy legalább is nem tud róla biztosan.

Ott leszel, amikor csinálja? Honnan tudod, hogy a valós eredményt mondja el? Ezer pozitív teszt képe kering a neten. Egyet átküld, aztán be is vagy palizva.

A legegyszerűbb az lenne, ha elkíséred nőgyógyászhoz. Ott kiderül minden. Az is, ha hazudik. Akkor már elmenni se akar.

2018. máj. 31. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!