Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » A vőlegényem tényleg ezért...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A vőlegényem tényleg ezért akar szakítani?

Figyelt kérdés

3 éve, amikor összejöttünk, ő ilyen tipikus "nyomi" nerd srác volt, vékony volt, ízléstelenül öltözködött, a haja biliformára volt letolva, előnytelen szemüvege volt, 22 évesen is szűz volt. Engem viszont megfogott a személyiségével, és a férfias viselkedésével.

Egy éve a haverjai unszolására elkezdett kondizni, nagyon jó izmos teste van most, lecserélte a ruhatárát, megcsináltatta a szemét, mostanság divatos haja van, ami nagyon jól áll neki.

Erre pár napja kijelentette, hogy ő kevésli azt, hogy még csak egy nő volt az életében, és nagyon szeret engem, de meg szeretné tapasztalni a fesztiválokat, a bulizást, az egyéjszakás kalandokat.

Mondanom sem kell, ezen nagyon kiakadtam, el is jöttem otthonról, ez volt kora délután. Azóta egy barátnőmnél vagyok, aki szintén a szakítást javasolja, én pedig teljesen tanácstalan vagyok.

25/F, 26/N


2018. máj. 30. 16:25
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
87%

Tipikus pasi...

Szakíts. Jobb, mintha előtte még meg is csalna.

Aztán majd ott fog hisztizni két év múlva, hogy minden nő ribi, miért nincs egy normális kapcsolata.

Ez meg a tanulság mindenkinek, hogy miért nem szabad tapasztalatlan pasival kezdeni.

2018. máj. 30. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
98%

Valahogy így reagáltam volna le:


"Jól van,én pakolok és ide vissza nem jövök.Ja,és ne gyere majd sírni a vállamra,ha helyettem nem találsz senkit hosszú távra,csak kefélni!Tessék,itt a gyűrűd!"

2018. máj. 30. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
66%

Szerintem ezért, de ezt csak ő tudja biztosan.


Ha igazat mondott, akkor teljesen korrekt volt veled, nem hülyített, hanem elmondta az igazat. Azt is megtehette volna, hogy melletted félrekefél, de őszinte volt veled.


Ha ő így döntött, el kell fogadni. Ha már házasságra vágysz, keress olyan pasit, aki erre fogékony.

2018. máj. 30. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
98%

Ugye nem ez ihlette a kérdést?

https://www.gyakorikerdesek.hu/felnott-parkapcsolatok__parka..


Mivel az ottani kérdező is olvashatja, ezért letisztázom a legfontosabb különbségeket az érdemi válaszolás előtt: az ő nője nem flörtöl, csupán jól érzi magát a bőrében, míg a szóban forgó férfi más nőkkel is le akar feküdni.


Figyelj, aki így kijelenti, hogy meg akar csalni, az meg is fog. Nekem is nagyon rosszul esne, amit mondott, valószínűleg már én is a szakítást fontolgatnám. Nem azért, mert jobban néz ki, és megjött az önbizalma, hanem azért, mert így megmondta, hogy egyéjszakás nőcskék kellenek neki. Akkor tessék.


22/N

2018. máj. 30. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
92%
Sajnos ezek szerint nem a valós személyiséhét ismerted meg, mert aut elrejtette a gátlásai miatt. Ne akarj vele maradni, sajnos ennyi volt eu
2018. máj. 30. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
100%
Nekem ez úgy jött le, hogy igazából a gátlásai nem engedték, hogy élje ezt a mai üres de divatos urifiú életet a'la carpe diem módra. Örült, hogy téged valahogy öszeszedett. Beérte ennyivel, mert többre nem számíthatott. Most hogy tele önbizalommal, pedig végre megvalósíthatja azt az életet amire mindig is vágyot.
2018. máj. 30. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
39%

A 3-as vagyok, melyik része nem hasznos a válaszomnak?


Talán rá akartátok volna kényszeríteni a srácot, arra, hogy maradjon a Kérdezővel?


Szabad világban élünk. Lehet szakítani.

2018. máj. 30. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
82%

Nekem volt egy ugyanilyen baratnom, onbizalomhianyos meg elonytelen kulso ruhak stb. En megszerettem ot a kedvessege miatt az oszintesege miatt :) osszejottunk es mivel szeretek sportolni jott velem o is, egyre szebb es szebb lett es olyan egy ev utan kezdtek neki udvarolni a baragnoi szerint is egyre szebb lett. En buszke voltam hogy megszepult mellettem es azt hittem hogy minden rendben, de az oszinteseg szep lassan veszett ki belole, titkolozasok bulizgatasok stb. 2 es fel ev utan megtudtam hogy fel ev alatt 12 pasival csalt meg es ki tudja azon kivul meg mennyivel. Ezutan szep lassan kioltem magambol a felemutatott szeretetemet es mivel vele maradtam egy par honapig nagyon megvaltoztam idegileg kinyirodtam es csak a szex miatt maradtam mar vele. Mikor eloallt azzal hogy nem mukodik a kapcsolatunk mert nem mutatok erzelmet es kedvesseget fele kimeletlenul a szemebe mondtam hogy csak a szex miatt vagyok veled amugy nem erdekelsz. Veszekedes utan szegeny osszetort ezutan, utolag sajnalom ot mert amit adtam neki akkor mely nyomott hagyott benne, de meg is erdemelte. Mi az hogy valaki szebb lesz szexibb lesz akkor mar jobb pasi vagy no kell neki? En nem ertem ezt...

Sajnalom kerdezo de menekulj!

2018. máj. 30. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
90%

Ha azt mondja, ezért, akkor ezért.

De nem mindegy, miért? Szakítani akar. Innentől már bármi lehet az ok, ott van, hogy szakítani akar.

2018. máj. 30. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
100%
Az egyik exemmel pontosan ugyanez volt a helyzet, csak ő ahelyett, hogy ezt így elmondta volna, meg is csalt, amit utána azzal magyarázott, hogy "ez neki jár, hiszen előttem szűz volt" (nekem előtte egy kapcsolatom volt). Ne próbáld meg visszatartani, amikor pedig majd pofára esik és könyörögné magát vissza, eszedbe se jusson visszafogadni. Akármennyire is fáj, hidd el, hosszútávon neked tesz ezzel szívességet, hiszen láthatod, már eldöntötte, mennyire vagy fontos neki.. Fesztiválozni, bulizni párkapcsolatban is lehet (külön is) mindenféle kalandozások nélkül, szóval neki nem ez hiányzik, hanem az idegen punci..
2018. máj. 30. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!