Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Mit csináljak? Nem bírom már!

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit csináljak? Nem bírom már!

Figyelt kérdés
Tavaly szeptemberben szakított velem az exem, mert kiszeretett belőlem, de azóta sem tudom elfelejteni. Dolgozom, tanulok, ha hívnak vhova eljárok, voltak új próbálkozásaim, de semmi nem segít, vele kelek vele fekszem, nem tudom nem őt szeretni. Félek hogy ez már így marad. Senki nem tud megfogni :(Azt hiszem ő volt az igazi.

2018. máj. 31. 16:23
 1/8 anonim ***** válasza:
50%
Fiú vagy lány vagy?
2018. máj. 31. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
28/n nem vagyok már túl fiatal.
2018. máj. 31. 16:24
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Még pár kérdés: megszakítottad vele teljesen a kapcsolatot? Vagy fent van neked facebook-on vagy ilyesmi? Régi cuccai nálad vannak?
2018. máj. 31. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Megszakítottam minden kapcsolatot, nem beszélünk, nincs nálam semmije.
2018. máj. 31. 16:28
 5/8 anonim ***** válasza:
96%
Elméletileg normális tempóban haladsz. Kb.fél év után jön a "nem bírom nélküle" érzés. Ilyenkor sok pár újra összejön. (Aztán persze újra szakítanak). Tarts ki, a gyászév felén már túl vagy. Most meg kell tanulnod az exed nélkül élni. Ha szeptemberig nem normalizálódik a helyzet, akkor fordulj pszichológushoz.
2018. máj. 31. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
mi az h nem vagy fiatal még előtted az élet, ami eddig történt, még csak egy apró része az életednek
2018. máj. 31. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 WheneverYouWant ***** válasza:

Szia! A probléma ott van hogy megszakadt minden kapcsolat.... ezért nem tudsz kiszeretni belőle. Ha most is látnád hogy hogyan él mit csinál talán volna valami olyan dolog ami összeegyeztethetetlen a te világoddal és akkor könnyű lenne elfelejteni.

Mondok egy példát: Volt egy lány akibe szerelmes voltam. Hirtelen jött... keresni akartam magamnak egy barátnőt és találtam... pont olyat amilyet szerettem volna. Ezért lett nagyon nagy a szerelem mert pont olyat sikerült találni amilyet elképzeltem. Onnantól kezdve lila köd és nem érdekelt semmi pedig nem ártott volna. Az a helyzet hogy nagycsaládos.. Nagyon sokan vannak testvérek és a szülők is elváltak tehát abban a generációban is többen vannak... Egy ilyen 20 fős családi vasárnapot képzelj el.. és megállás nélkül jönnek a rokonok vagy éppen mennek valamelyikhez... NEM bííírtam volna elviselni... Erre így visszagondolva egyáltalán nem sajnálom hogy nem sikerült és tovább tudok lépni.

Neked ahhoz hogy ilyen dolgot találj újra fel kellene vele venned a kapcsolatot... Ez a tanácsom... Vagy ha sokáig voltatok együtt akkor próbálj meg valami illúziót összerakni és ha abban találsz valami elfogadhatatlant akkor már megint közelebb vagy.


Az meg hogy Ő volt az igazi az butaság... minden igazi után lehet egy újabb ha úgy döntesz hogy tovább keresed. Mindig fogsz találni olyat akivel jól érzed magad...

Lehet hogy csak egy kemény elhatározásra van szükséged hogy újra kezd az életed... Lezártad! Ő is! Akkor Finish! Jöhet valaki új.

Good Luck!

29F

2018. máj. 31. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Hat az, hogy megszakitottal vele minden vonalat szerintem pozitiv dolog. En pont a masik veglet voltam. Nagyon joban maradtam az exemmel mindig nosztalgiaztunk es nem tudtam elengedni ezert a minap mondtam el neki, hogy ne beszeljunk mert nekem nagyon rossz ebben a formaban. Szval az elso lepest megtetted. En a helyedben valami olyan kozossegbe mennek rendszeresen ahol nem az exedre fogsz koncentralni, hanem magadra valamint eselyed nyiljon arra, hogy tudj ismerkedni. pl konditerem
2018. jún. 2. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!