Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Segitseg! Tanacsot kernek?!...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Segitseg! Tanacsot kernek?! Hianyzik az exem.25/f

Figyelt kérdés
nah az van hogy,en mar lassan tobb mint egy eve szakittotam a baratnommel,es meg mindeg nem tudom kiverni a fejembol sajnos! A gaz hogy van mar masik baratnom,de akkor se tudom letisztazni az erzelmeimet! Az uj baratnomet kedvelem es ugymond minden okes,de megse erzem azt amitt kelenne! Hianyzik az exem,es sajnos o hallani sem akar arrol hogy ujra kezdjuk! Neki ma volt 2 uj pasia de gyorsan dobta is oket ! Vagyis most is ismerkedik egyel alittolag ! Mert ugye mi ettol hogy szakitotunk beszelo visszonyban v agyunk meg. Es voltunk nagyon jobban is szakitas utan,sot leis fekudtunk egy parszor,bennem volt erzelem ,benne ketlem,csak a szex kelett neki,csak en elszurtam azt mert egyszer megnyiltam reszegen es vita lett belole,hogy en ne akarjak tobbet mert o nem fog akarni soha tobbet tolem semmit.Es azota neha neha beszelunk par szot es ennyi! Ez a vita kb 3hete volt,azota eleg szar a kapcsolatunk!Nem tudok mit tenni,nem tudom ot kiverni a fejembol,vissza akarnam kapni,de tehetetlen vagyok,es mar hulyet kapok ettol,attol hogy mennyire vagyom meg utana ,igy is hogy o ossze vissza paszik es szarik ram.

#fájdalom #ex.szakitas
2018. jún. 3. 02:19
 1/3 anonim ***** válasza:
Sajnos nagy valoszínűséggel el kell engedned, nekem bő 1,5 év kellett hogy túl tegyek azon a lányon akiért teljesen oda voltam, távolság miatt nem volt működőképes, pedig én mindent megtettem ezért, na de már lényegtelen. Sokszor voltam lehangolt, letargiás, nem egyszer miatta részegedtem le, teljesen kifordulva magamból, magánéletem kukának éreztem, munkám teljesítménye labilissá vált. Ezt az időszakot környezetváltozás és teljes kapcsolatszakítás kezde meg gyógyítani, onnantól barátaimra, családomra támaszkodva, illetve a hobbimaira koncentrálva szép lassan elfelejtettem. Azóta eltelt néhány év és egy kihangsulyozott kapcsolatban vagyok, és imádom a barátnőmet. Igaz az exxel már tudok érzelemmentesen beszélgetni, de míg ezt nem tudtam nem akartam a kapcsolatot tartani vele.
2018. jún. 3. 03:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Alapszabály, hogy NEM BARÁTKOZUNK AZ EXSZEL. Látod, hogy lehetetlenné teszi a továbblépést, és a normális párkapcsolat kialakítását. Szakíts meg minden kapcsolatot az exeddel, és koncentrálj a jelenlegi lányra.
2018. jún. 3. 07:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
1. dobd ki a jelenlegit, mert NEM szereted, és szmétség játszadozni vele
2018. jún. 5. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!