Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Vajon ujra meg fog keresni?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Vajon ujra meg fog keresni? Szeret vagy nem? Komolyan gondolta a szakitast?

Figyelt kérdés

Sziasztok

A tortenetem tavaly nyaron kezdodott megismerkedtem egy fiuval. Az elejen minden jol ment majd sokat veszekedtunk, feltekenykedtem, bunko voltam es kozolte, hogy o az exet szereti ( akivel 3 eve nincsenek egyutt es annak a lanynak mar csaladja van ) 4 honap mulba veget is ert. Nekem nagyon hianyzott at ertekelodott bennem minden. Ra egy honapra megkerestem talalkoztunk 1-2x majd kiderult neki van baratnoje. Ezen nagyon kiakadtam bogtem neki, nem erdekelte. Majd szakitott a baratnojevel ( kb het honap utan ) es ra egy honapra megkeresett ( karacsonykor ) sokat beszeltunk elkezdtunk ujra talalkozgatni. Mondta, hogy nagyon hianyoztam neki, minden nap szinte eszebejutottam meg szex kozben is volt, hogy gondolt ram. Mondta, hogy az “exet szereti” ugymond csak egy kifogas volt.. Ujra osszejottunk majd ra 3 honapra volt egy nagyobb vitank mondvan o tudja, hogy milyen egy szetszort ember, mindent elfelejt es, hogy ugy erzi en nem is szeretem ot es boldogtalan vagyok mellette. 3-4 napig beszelgettunk facebookon( ahol eleg bunko volt mondta, hogy nem szeretne tobbe latni ) majd 5. Nap elmentem a cuccaimert ahol kozoltem vele ,hogy en igen is boldog voltam. Mondta, hogy o nem mer felelosseget vallalni neki ez nem megy.. beszelgettunk es a vege az lett,hogy kibekultunk es ujra osszejottunk. Most penteken viszont ugy volt nala alszom es ezt elfelejtette ezert programot szervezett a baratjaval, de mondta, hogy ha akarom szivesen lemondja vagy cserebe az egesz hetveget egyutt toltjuk. Kicsit hisztiztem neki emiatt, de mondtam, hogy oke, toltsuk egyutt a hetveget. Majd eljott a nap es kicsit rossz kedvvel mentem oda hozza ezert elkezdtunk vitatkozi aminek a vege az lett, hogy o neki ez nem megy, mondtam,hogy de nala akarok aludni mert nem tudok mar hazamenni ( kiderult, hogy csak egy ejszakat maradhatok mert masnap jonnek a szulei) beszelgettunk nagyon sokat , sirtam mondtam, hogy oldjuk meg, de hajthatatlan. Azt mondta, hogy azert szakit mert o nem meri kijelenteni, hogy szamomra egy biztis pont lehet az eletemben mondvan vannak olyan idoszakai amikor ugy erzi, hogy nincs jovoje. Fel, hogy esetleg 1-2 ev mulva is elojon ez nala erosebb lesz az erzes es elvette az en idomet ( tudja, hogy szamomra fontos a komoly kapcsolat a tervezes , o meg inkabb olyan laza srac aki nem szeret annyira tervezgetni ) sokat beszelgettunk, konnyes szemmel mondta, hogy en vagyok az egyetlen az eleteben akire barmikor szamithat es, hogy most engem is elveszit, o orokre szeretni fog, barmikor irjak neki, szivesen talalkozik velem elmehetunk ide-oda vagy akar csak ha magam alatt vagyok es szeretnek beszelni o itt lesz nekem. Tudni kell rola, hogy tenyleg csak egy baratja van akinek komolyabb munkaja lesz ezert hiaba toltottek evyutt heti 3-4 napot mar csak max egyet fognak tudni. Rajta kivul vannak baratai, haverjai de senki olyan igazi. Tenyleg en voltam az egyetlen aki mindig mellette allt segitett neki barmi volt ott voltam mellette. Ram mindig szamithatott. Mondta, hogy regota en vagyok az egyetlen olyan lany akit komolyan tud venni.

Amikor eljott a bucsu ideje megolelt es mondta, hogy azert irni fogok ma? Mondtam, hogy nem.. kerdezte, hogy holnap? Mondtam akkor sem.. viszont nala vannak meg a cuccaim, szoval valamikor kell vele talalkozzak..

A velemenyetekre lennek kivancsi, en azt erzem, hogy szeret engem, de akkor miert ilyen? En azt gondolom, hogy azert mivel en mindig ott voltam neki es faj, hogy o nem tudja azt megadni amit megerdemlek ( elfelejti a talalkozast, vagy pont jonnek a szulei ) es emiatt szomoru..

Szerintetek ha megkeres mi tevo legyek? Ha ir akkor milyen legyek vele ? Egyaltalan fog keresni azon kivul, hogy a cuccaimert el mehetek? Ha talalkozok vele akkor mit mondjak?

Nekem nagyon hianyzik, barmilyen is volt en szeretem nagyon, legszivesebben most is irnek mar neki.. nyugtat, hogy hatha ujra 3-4nap es lecsillapodik.

Remelem meg van aki hasznalja ezt az oldalt, mert nagyon szomoru vagyok :(

En lany 23 , o fiu 28



2018. jún. 4. 15:59
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Egy percet nem pazarolnek erre a szanalmas farokhuszarra.
2018. jún. 4. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
De en nagyon szeretem, es hianyzik.. barmilyen ember is..
2018. jún. 4. 16:44
 3/13 anonim ***** válasza:
Hat, akkor te pazaroljal. Nincs mit tenni. Majd ahogy mulik az ido te leszel emiatt a legmergesebb.
2018. jún. 4. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:
De hogy szerezzem vissza? miert derogal neki ez a kapcsolat nem ertem.. fel az erzeseitol? Vagy az van benne, hogy teljesitenie kell miven en mondtam, hogy szamomra a tervezes a fontos?
2018. jún. 4. 17:00
 5/13 anonim ***** válasza:
Kislány, ez a pasi több nőt hülyít egyszerre. Hármat biztosan. Téged, az exet, meg azt a lányt, akivel utánad jött össze. Nem szeret téged. Ha egy férfi szeret, akkor veled van. Az összes többi rizsa és kifogás. Jó veled szórakozni, de ennyi.
2018. jún. 4. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:
Megneztem az uzebeteit, nem beszel senkivel. Az exenek csaladja van kisfia szuletett a masik lanynak meg mar reg nem is az ismerose.
2018. jún. 4. 18:00
 7/13 anonim ***** válasza:
Ugyan már, ne legyél naiv. Ez a pasas pontosan tudja, mit és hogyan kell mondania ahhoz, hogy bármikor széttedd neki a lábad. De ha nekem nem hiszel, kérdezd meg tőle, hogy együtt akar-e lenni veled rendesen. Akarja-e, hogy a társa legyél. Nyugodtan menj el hozzá és szemtől szembe kérdezd meg.
2018. jún. 4. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:
A kapcsolatunk nem csak szexbol allt. Barmit kiejtettem a szamon o probalta azt teljesiteni..
2018. jún. 4. 18:18
 9/13 anonim ***** válasza:
Ok. Akkor azt gondold végig, hogy ezzel az emberrel lehet-e tervezni. Mi lesz, ha mondjuk összeköltözés előtt vagy közben kaptok össze? Otthagy majd magadra, vagy kitesz a közös lakásból pár napra, amíg lehiggad? Mernél közös ingatlant vásárolni ezzel a férfival? Vagy a szerződések aláírásakor bedurcizna valamin? Esetleg a bútorhordás közepén hagyna ott? Vagy szerinted képes lenne felülemelkedni az aktuális sérelmén és tovább dolgozni a közös jövőn? Mernél ezzel az emberrel esküvőt szervezni? És gyermeket vállalni? Meg lehet benne bízni, hogy nem fog cserben hagyni, amikor otthon leszel a kisbabával? Szerinted lehet ezzel a férfival közös jövőben gondolkodni? 23 éves vagy, peregnek a termékeny éveid. Még van durván 20 éved a családalapításra, aztán szevasz. Ebből a 20 évből mennyit akarsz egy ilyen labilis emberre szánni?
2018. jún. 4. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 NDSM ***** válasza:
Szerintem egyáltalán nem szeret. Ha szeretne nem szakítana veled folyton, hogy aztán újra összejöjjön veled. Szerintem mikor épp nincs mellette senki akkor kellesz neki, de ahogy jön valaki más, akkor nem. Amúgy milyen jövőtök lenne együtt? Könyörgöm 28 éves, ilyen idős korára már meg kellett volna komolyodnia. De valamit nagyon jól csinál, mert te még most is hiszel benne. Rengeteg férfi ennél sokkal kisebb dolog miatt kerül lapátra.
2018. jún. 4. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!