Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Eldobtak és megaláztak, mit...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Zsoltas kérdése:

Eldobtak és megaláztak, mit tegyek hogy túllépjek ezen és ezt a családst és bánatot leküzdjem?

Figyelt kérdés

1 hetes a dolog. 3 és féléves kapcsolatom volt. Megtettem mindent a lányért de olyan szinten minden hogy ezt elmondani nem lehet és olyan szintű érzelmeket tápláltam iránta hogy azt emberi érzésekkel nem lehet már kifejezni.

Ő egyik napról a másikra elhagyott, megalázott és úgy viselkedett velem ahogy ember emberrel nem viselkedhet. Úgy viselkedik velem mintha nem is ismertük volna egymást.Tepertem még,mert szeretem és ő röhögve a szemembe mondja hogy már van valakije és le is feküdtek egymással.

Mit tegyek? A gödör legmélyebb pontján vagyok és úgy érzem nincs visszaút..



2018. jún. 5. 20:55
 1/3 anonim ***** válasza:
28%

Melyrol lehet csak igazan felmaszni.


Ez a te bajod. Tudom milyen. Az erzest is ismerem. 10 ev tavlatabol irok. Vannak ilyen mely massziv szerelmes/szeretetet ado emberek mint te..meg en...meg sokan masok.

Van aki parjara lel es ebbol szovodnek az orok szerelmek. Azok a (miota vannak mar egyutt?”....mar 40 eve. Regen konnyebben osszejott ez. Ha nem is, de voltak moralis eszmek es tisztelet a ferfiak irant.

Biztos venned is volt hiba.


Nos...ezt a szeretetet vagy szerelmet, ne add ki senkinek, sose mereszkedj ilyen melysegekbe, legkozelebb tartsd magad, meg ha teherbe is esik a kovetkezo baratnod, neki se nyilvanitsd ezt ki.

A gyerekednek, mutathatod ki ezt a fajta erzelmet, csak is neki, senki masnak.

Mert suket fulekre talal egy ido utan, gellert kap es felremegy az erzes amit adsz es nyomasztova valok a masik szemeben.

Ezert irom...hogy csak a gyerekednek szabad ilyen eros massziv erzelmeket atadnod, azert barmit megtehetsz....anyaert, apaert, noert, szerelmedert...SOSEM!!!

2018. jún. 5. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
2018. jún. 5. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%

Minek kell teperni? Gondolom a kezdetektõl nem éreztette igazán, hogy szeretne téged... ilyenkor meg nem kellene erõlködni. A kapcsolatnak kölcsönösség az alapja. Ne akard már lehozni a csillagokat is olyasvalakinek, aki semmit sem tett érted.

Aki igazán szeret téged, annak nem kell ennyit bizonygatnod... aki meg nem, annak hiába erõlködsz.

Olyanoknak adj a törõdésedbõl, akik megérdemlik és viszonozzák.

Ne kezeld már egyoldalú dologként szerelmet, mintha csak te egyedül lennél köteles mindent megtenni a másikért.

Ne csak te nyújts, hanem neked is legyenek elvárásaid. Ha már az elején úgy tūnik, hogy nincs minden rendben, nincs kiegyensúlyozott kapcsolat, akkor ne vesztegesd erre az idõd, ne ettõl várd a csodát.

Szerintem ha valaki igazán értékel téged egy kapcsolatban, azt érezni fogod. Aki meg nem értékel, arra ne fecséreld a drága idõd.

2018. jún. 5. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!