Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Ti ebben az esetben mit...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti ebben az esetben mit tennétek? Szakítanátok?

Figyelt kérdés

kishugomról és a párjáról van szó. Nagyon fiatalok még.(19 évesek) Sírva hívott fel, hogy bajban van, kiszakadt az óvszer. Mit csináljanak. Mondtam, hogy szerintem vegyen be esemény utáni tablettát.

Én külföldön lakom, nem tudok odamenni segíteni. De a fiú meg elment bulizni a haverokkal amíg a hugom otthon rosszul van a tablettától. Ráadásul vizsga előtt áll. legszívesebben elküldeném én a fenébe a fiút, de nem adhatok mégse dühből tanácsot. Ezért kérdezem a ti semleges véleményeteket.


2018. jún. 15. 23:41
 1/8 anonim ***** válasza:
100%

Senki sem dönthet helyette és ha jót akarsz neki, akkor te se fogsz. Tudom, hogy testvérként ez milyen érzés, de ezen a téren is fel kell nőnie, te max. ha most virtuálisan is, de legyél mellette.


A gyógyszert bevette, szerintem próbáljon pihenni és aludni, holnap meg át tudja gondolni, hogy mi és hogyan legyen.

2018. jún. 15. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
13%

Én csak azt furcsállom, hogy az eseményutáni tabletta, mint holmi algopiryn teljesen természetes, hogy van otthon.

Ám nem értem mit kellene tenni, otthon sírdogálni kettesben...?

2018. jún. 15. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
46%

A csávó tudja, hogy gyógyszert vett be a húgod vagy csak bevetetted vele, ő meg találja ki?

31/f

2018. jún. 15. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
tudja természetesen. Nem volt otthon. Orvoshoz ment receptért
2018. jún. 16. 00:05
 5/8 A kérdező kommentje:
Egyébként nem beleszólni akarok. Ő kérte a tanácsomat
2018. jún. 16. 00:07
 6/8 anonim ***** válasza:
0%

Amennyiben a húgod ezt nem panaszolja el neked, akkor szerintem tartsd meg addig ezt a jó szokásod. Tanácsot/véleményt meg kérésre mondj csak szerintem.

31/f

2018. jún. 16. 01:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
69%

Szerintem ez az ő dolguk, ha gond van a kapcsolatukban azt nekik kell megoldani. Ez nem a te dolgod. Ha tanácsot kér az rendben van, de dönteni más nem dönthet helyettük.

Mivel nem ismerem a körülményeket és csak a te szemszögedből látom a dolgot, így nem tudom mit tennék ebben az esetben.

2018. jún. 16. 01:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
58%

Őszintén nem tudom a körülményeket, így tanácsot sem tudok adni. Tudta a srác, hogy rosszul van a barátnője, és mégis maradt a buliban, vagy találja ki? Lehet, hogy azt gondolja a srác, hogy ez csak annyi, mintha bevenne egy c vitamint, és nincs gáz. Mondta a húgod a barátjának, hogy szeretné, ha mellette lenne, hogy biztonságban érezze magát?

Szerintem egyszerű lenne mindent a srác nyakába varrni, de a húgod is sáros, hiszen nem tudja kommunikálni a szükségleteit, érzéseit, kéréseit. Elhagyhatja a párját, de ettől még nem fogja megtanulni, pontosabban nem ettől fog megtanulni a kommunikálni.

2018. jún. 16. 06:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!