Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Nemtudom hogy mit csinàljak?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nemtudom hogy mit csinàljak?

Figyelt kérdés
18F , Sziasztok 3 évet èltem eggyütt a pàrommal, szinte mindigy eggyütt voltunk , eggyütt feküdtünk , eggyütt keltünk,és 2 napja szó nélkül hazament és azt mondta hogy szeret.... és most nemtudom hogy mit csinàljak .. beszéltem vele és nem akar vissza jönni ... és ez miatt depressziós vagyok .. (+ még az apukàm is ràk beteg) nagyon bànatos vagyok , és csak úgy tudok elaludni ha elötte sírok. A csalàdommal nem szoktam meg beszélni a gondjaim mert szerintem ez nem tartozik ràjuk .. tudnàtok tanàcsot adni hogy hogyan legyek ujra boldog? (Bàr erre nincs túl sok esèly sajnos)

2018. jún. 16. 17:16
 1/6 anonim ***** válasza:
még csak 18 vagy rengeteg csaj áll még előtted ne aggódj, ha nem akar akkor hagyd, ha esetleg vissza is akarna jönni később azzal csak taszítod ha csúszol mászol utána
2018. jún. 16. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
15 éves lánnyal te hogy éltél együtt? Megunt biztos.
2018. jún. 16. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Hogy éltél együtt 18 évesen 3 évet egy lánnyal?


„szó nélkül hazament és azt mondta hogy szeret”

Azt nem mondta, hogy akkor miért ment haza?

Természetes, hogy ilyenkor rosszul érzed magad, szomorú vagy. Tudom, hogy klisésen hangzik, de idővel tényleg jobb lesz. Lehet, hogy segítene, ha meg tudnád vele beszélni normálisan, hogy miért szakított.

2018. jún. 16. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Hát haver, sajnálom, de most kapsz egy büdös nagy pofont az élettől. Én ugyanezen keresztül mentem év elején, és csak pár évvel vagyok idősebb nálad. Mocsok rossz érzés...

A lányt hagyd a fenébe. Mit szeretnél egy olyan embertől, aki így otthagy a szarban? Idővel találsz úgyis jobbat. Én temetés után 2 héttel osztottam ki nagyon amiért ebben a szituációban otthagyott, nem vagyok büszke rá, de muszáj volt. Töltsd az apukáddal az időt, ez a legtöbb amit tehetsz most. Kitartás!

2018. jún. 16. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Legközelebb jobb kamut találj ki :D
2018. jún. 17. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Mégis hogy éltetek együtt? Nálatok lakott? Mert ha igen és közben beteg lett apád megértem ha hazaköltözött.

A rák nem sétagalopp s gondolom nem akarta terhelni a családod most, még nem vagytok elköteleződve s fiatalok is vagytok, hogy csak úgy bevállaljon egy ilyen közdelem végignézését amit senki se akarna pláne nem 18 évesen.


De az is lehet te csináltál valamit vagy viselkedtél úgy, hogy inkább hagy neked lehetőséget agyalni.


Vagy náluk van valami amiért hazament?


Ti nem beszélgettek?

2018. jún. 17. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!