Weboldalunk cookie-kat használhat, hogy megjegyezze a belépési adatokat, egyedi beállításokat, továbbá statisztikai célokra és hogy a személyes érdeklődéshez igazítsa hirdetéseit. További információ
Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Elakarom hagyni a pasim...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Elakarom hagyni a pasim valaki másért?

Figyelt kérdés
Pánikbetegek közössége, beszélgetés

Van egy barátom már 1,5 éve.

Az elején tényleg minden szép volt, de mostanra minden megromlott.

Sokszor érzem azt hogy már nem is ragaszkodik hozzám. Rengeteget vitázunk. Hol önhibából, hol az övéből. Sokszor nem értünk egyet és rendszerint nem válogatja meg a szavait felém. Ilyenkor azt érzem szeretem, és bánt mintha nem tudnám elhagyni, pedig szeretném. Szenvedek ha nincs velem, de ha velem van és "minden jó 20 percig" akkor úgy vagyok vele nem akarom elengedni.

Megismertem egy srácot, nem történt semmi köztünk. Szinte a nevét sem tudom.

Nem akarok könnyű vérű lenni, ezért sem kezdeményezek nála. Alkalmanként látom csak munkám miatt. Viszont ha jelen van, dadogni kezdek. Úgy állok mint akit odaraktak és elfelejtem minden problémám.

Elfelejtem azt hogy soha nem számíthatok a páromra.

Volt az elmúlt hónapokban egy hatalnas gondom.

A párom annyit se mondott minden rendben lesz.

Egyszer sírtam magamban, a wcnél. Túl sok volt nekem az hogy lehet elveszítjük az otthonunk, a családunk. Nem feleltem neki mi a baj, de azt érzem jobban hajlik rá megértsen s támaszom legyen ismeretlenül mint a saját párom.

Tudom ha elhagyom szenvedni fogok, de nem tudom mit kéne tegyek. Szívesen megismerkednék ezzel a fiúval de a barátom is szeretem.

Másrészt, talán azért is hezitálok a szakitáson mert félek ha a pasimat elhagyom, felkeresi a családom, barátaim stb. Tönkreteszi az életem. Ismerem annyira. Viszont ha vitázunk sose vesz komolyan. Nem fél elmegyek, de akkor is fenyeget hasonlókkal.

Mit tegyek?

2018. jún. 17. 13:38
 1/6 anonim ***** válasza:
96%
Szakíts és legyél egyedül.
2018. jún. 17. 13:41
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

Előzőnél a pont!

Ne menekülj a másik karjai közé mert most úgy látod,hogy Ő jobb lenne mint a jelenlegi.

Ahogy leírod félszavakkal eléggé bonyolult lehet a helyzeted, először azt zárd le,legyél biztos abban,hogy nem akarod Vele folytatni, és ha ez megtörtént, akkor is csak ismerkedj esetleg a másik sráccal.

Még mindig nem vagy abban biztos,hogy a jelenlegit elhagyod-e, akkor miért is mennél bele egy következő káoszos helyzetbe?

2018. jún. 17. 13:48
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
"Másrészt, talán azért is hezitálok a szakitáson mert félek ha a pasimat elhagyom, felkeresi a családom, barátaim stb. " - Már emiatt is szakítani kéne, ha nem lenne más, aki tetszik, akkor is.
2018. jún. 17. 14:05
 4/6 anonim ***** válasza:

Tipikus társfüggés ugrunk egyikből a másikba,szamarakkal élünk kinlodva a lo helyett,aztán folytodik a kor,a végén a szar is jo lesz és jon a kifelé kufirc---

Szakits,legyen gerinced, legyél egyedül,és találd meg a lovadat. Nem kell hézagtöltő kapcsolatban szenvedi..

2018. jún. 17. 14:31
 5/6 anonim ***** válasza:
Régen rossz ha félsz a párodtol,ez akkor max kényszer naná h kifelé táncolnál ahol nőként kezelnek nem fogolyként.. :(
2018. jún. 17. 14:32
 6/6 NDSM ***** válasza:
mindenképpen szakíts! Utána zárd le a múltad és ezt követően nyiss a világra! Amúgyis lehet, hogy annak a másik férfinak tetszel csak nem nyomuló fajta!
2018. jún. 17. 18:11

Kapcsolódó kérdések:

Minden jog fenntartva © 2020, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info@gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!