Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Miért nem mondja meg ha már...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nem mondja meg ha már nem akar tőlem semmit?

Figyelt kérdés
Van egy pasi akivel néha szoktunk találkozhatunk,1-2órára jól érezzük magunkat.De mostanában folyton lemondja a talikat,miért nem mondja meg őszintén ha már nem akarja ezt az egészet? Megérteném,hisz nem vagyok már gyerek.
2018. jún. 18. 13:41
 1/8 anonim ***** válasza:
96%
Hát ő egy ilyen "egyenes" jellem, úgyhogy virágnyelven tudatja veled azt, hogy köszi, jókat dugtunk idáig, de nem tartok rá tovább igényt... Biztos van neki másik ingyenpunci.
2018. jún. 18. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Én már többször mondtam neki,hogy ha már úgyérzi hogy nem kell neki ez a dolog mondja meg ne hülyitsen,de ő mindig azt mondja hogy kellek neki és megmondaná ha nem így lenne....de úgy látom hiába az ígéret.Igen vannak neki más női is meg még egy állandó barátnője is mellettük akivel együtt él.
2018. jún. 18. 13:54
 3/8 anonim ***** válasza:
100%

Ha nincs más, akkor még jó vagy neki. Ennyi a sztori.


Szerintem kezdj el te is mást keresni!


25f

2018. jún. 18. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Mennyi idosek vagytok?
2018. jún. 18. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Én is arra gondoltam hogyha épp nem tud senkit felszedni akkor még én is jóvagyok.Én 32 éves vagyok ő 34.
2018. jún. 18. 14:36
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
Jól gondoltad kérdező.Ideje elfelejteni egy ilyen léha palit.Engem a helyedben nem érdekelne semmilyen indok a részéről, elég egyértelmű a helyzet.
2018. jún. 18. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%
Rólad is elég sokat elmond, hogy van barátnője, meg még egy csomó nő akiket dug. Aztán most meg sírsz, hogy téged már nem akar megdugni a sok más nő mellett. Majd ha lesz egy kis időm megsajnállak. Ennyi önbecsülése legyen egy nőnek...
2018. jún. 18. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Nem sajnálatot kértem csak egy vàlaszt a kérdésemre!!
2018. jún. 18. 15:27

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!