Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Mit tegyek, ha már a gondolatt...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek, ha már a gondolattól is rosszul vagyok, hogy látni fogom mással?

Figyelt kérdés
Muszáj volt szakítanom a barátommal, mert rondan viselkedett, beszélni nem lehetett vele. Mégis valósággal rosszul vagyok, hányingerem van, ha arra gondolok, hogy más lánnyal fogom látni... És hogy miért szeretem még, miután rondán viselkedett velem? Nyilván azt a fiút szeretem, aki az elején és a kapcsolat nagy részében volt. Úgy érzem, én rontottam el valamit és én nem vagyok szerethető,pedig mindent megpróbáltam, hogy megmentsem magunkat, de nem sikerült. Gyűlnek a könnyek a szememben, ha arra gondolok, milyen szerencsés az a csaj, aki majd vele lesz és hogy őt miért fogja szeretni és engem miért nem szeretett már? Magamat okolom, amiért nem tudtam hosszú időre a szerelme lenni. Sajnos előbb-utóbb látni fogom mással, mert egy városban élünk. Hogyan lehet ezt elviselni??
2018. jún. 18. 18:26
 1/6 anonim ***** válasza:

"Cut out my eyes and leave me blind "


https://www.youtube.com/watch?v=-dMRnakXHj0

2018. jún. 18. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim válasza:
Mit jelent az, hogy rondán viselkedett veled?Ez érdekelne.Benned esetleg nem volt hiba?
2018. jún. 18. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Nem akart a végén már látni sem, mindenféle mondvacsinált indokkal rázott le. Eleinte megértő voltam, aztán óvatosan rákérdeztem, hogy mi a baj? Ha szakítani akar, nyilván megértem, nem fogok neki sírni, hogy maradjunk együtt és stb. Ennek ellenére se nem változtatott, se nem mondta ki. Nem tehettem mást.
2018. jún. 18. 18:45
 4/6 anonim válasza:
Magadat hibáztatni felesleges, nyílván senki se tökéletes. Lehet hogy egymás hibái miatt hoztátok ki egymásból a legrosszabbat. Ha ennyire szereted egy utolsó esélyt még megér szerintem.
2018. jún. 18. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Dehogy adjál neki utolsó esélyt!

Szedd össze magad,kezdj el pasizni!

2018. jún. 18. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Lépj túl, keress másik pasit. Közhely, de igaz, hogy idő kell hozzá, hogy felejts.
2018. júl. 3. 00:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!