Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Nem akar gyereket. Érdemes...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem akar gyereket. Érdemes szakítani?

Figyelt kérdés

23-23 éves pár vagyunk, barátnőm nem akar gyereket, hovatovább nem is szereti a gyerekeket. Én szeretnék gyereket és szeretem is a gyerekeket. Nem most lenne az ideje, de később szeretnénk majd elgondolkodni a gyerekvállaláson.


4 éve vagyunk együtt és egyre többször jön ki ez a különbség kettőnk között. Nagyon szeretjük egymást, de felmerült, hogy ez később gondot okozhat.


Ő amennyire szeret, bevállalna egy gyereket csak azért mert én szeretném, de én ezt nem várom el és nem is szeretném, hiszen úgy nekem sem, és elsősorban a gyereknek sem lenne jó.


Én amennyire szeretem Őt, feladnám ezt, és egy hiányérzettel is de leélném vele az életemet. Hiba lenne? Később talán úgy gondolom majd hogy könnyebb lett volna most szakítani, és mást keresni? Megbánhatom, ha nem szakítok?


F



2018. jún. 18. 20:07
1 2 3
 1/26 anonim ***** válasza:
4%
azt még megértem, hogy más gyerekét nem szereti, nem játszik vele stb, de a saját gyerekét (normális esetben) mindenki szereti..9 hónapnyi "együtt töltött idő után", amikor megszületik a gyerek, nem fog rá máshgy nézni, nem adja neked egyből oda, hogy akkor neveld te, hisz "te akartad"..
2018. jún. 18. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/26 anonim ***** válasza:
88%
Ez csak rajtatok áll. Az butaság lenne, ha a barátnőd csak miattad vállalna gyereket, valószínűleg ennek ő látná kárát. Ha inkább egymást választjátok, mint a gyereket, akkor működni fog a dolog, de nektek kell tudni, mi fontosabb.
2018. jún. 18. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/26 anonim ***** válasza:
80%
Nem minden nö vágyik keltetö szerepre ez van,jo h idöben kiderult keress olyat aki szülni akar.
2018. jún. 18. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/26 anonim ***** válasza:
79%
Itt az a lenyeg, hogy egyaltalan soha nem akar, vagy azert fontolóra venne, hogy egy par ev mulva gyermeket szüljön? Mert ha meg bizonytalan, lehet reménykedni, de ha nem, feleslegesen pazaroljatok egymas idejét, meg ha most nem is latszik ugy...
2018. jún. 18. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/26 anonim ***** válasza:
94%
Nem hiszem, hogy fog változni, én se szerettem őket soha, az meg főleg kikészít, ha arra gondolok, hogy sajátom legyen. Állítólag mindenkiben feléled egyszer az ösztön, hát nem tudom... állok elébe, de egyelőre én 26 éve bizony nem gondoltam rá, hogy kellene nekem is. Hozzáteszem, hogy nagyon-nagyon magamnak való vagyok, aki tökéletesen elvan egyedül, illetve kell is ez az idő, amikor semmire és senkire nem kell figyelnem, na most ez egy gyerekkel max akkor lehetséges, ha apuka besegít, de ahogy elnéztem a környezetemet, nem ez a jellemző, hiába akarják azt a gyereket akár ők jobban...
2018. jún. 18. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/26 anonim ***** válasza:
30%

Tartsd meg a nőt,vallald be a gyereket egyedül. Ő csak segítsen ha van kedve csinálj mindent te. Így is van kedved gyerekezni? Vagy így már nem olyan jó buli?

Anyai ösztön terhesseggel vagy szuleskor jön meg hormonális. De vannak nők akik szabadságukat elvesztéset gyaszkent élik meg,meg azt is h az alakjuk tönkre megy átmenetileg vagy örökre.


Ő mit mondd miért nem akar gyereket?

2018. jún. 18. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/26 anonim ***** válasza:
77%
Nem eri meg feladni a gyerek iranti vagyadat erte.
2018. jún. 18. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/26 A kérdező kommentje:

#6

Igen így is szeretném, egyedül is...

Amúgy azt mondja hogy a karrierjével nem férne össze, úgy sem ha nem kellene otthagynia a munkáját. Azt mondja tönkretenné az életét.

2018. jún. 18. 21:27
 9/26 anonim ***** válasza:
83%

Teljesen megértem a barátnődet. Én sem szeretnék gyereket...és sajnos nem tudom, hogy a későbbiekben ez változni fog e. Ezt a döntést neked kell meghoznod. Vagy elfogadod ezt a helyzetet vagy szakítotok. Más választás nincs. Ne "kényszerítsd" őt a szülésre. Ő teste, neki kell eldönteni, hogy akarja e ezt a nagy változást vagy sem.


22/L

2018. jún. 18. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/26 anonim ***** válasza:
80%

én nem tudnék ilyen nőt elképzelni partnernek.

amúgy ismerek hasonló párt,ahol mégis lett gyerek.

a nőt meg a gyereket együtt sétálni talán csak 1x láttam 3 év alatt,mindent a faterral csinál,játszó,ovi,séta,velük találkozok minden nap.

a nő meg úgy néz ki amikor néha nap látom,mintha egész nap otthon sírna.

2018. jún. 18. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!