Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Nem akar gyereket. Érdemes...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem akar gyereket. Érdemes szakítani?

Figyelt kérdés

23-23 éves pár vagyunk, barátnőm nem akar gyereket, hovatovább nem is szereti a gyerekeket. Én szeretnék gyereket és szeretem is a gyerekeket. Nem most lenne az ideje, de később szeretnénk majd elgondolkodni a gyerekvállaláson.


4 éve vagyunk együtt és egyre többször jön ki ez a különbség kettőnk között. Nagyon szeretjük egymást, de felmerült, hogy ez később gondot okozhat.


Ő amennyire szeret, bevállalna egy gyereket csak azért mert én szeretném, de én ezt nem várom el és nem is szeretném, hiszen úgy nekem sem, és elsősorban a gyereknek sem lenne jó.


Én amennyire szeretem Őt, feladnám ezt, és egy hiányérzettel is de leélném vele az életemet. Hiba lenne? Később talán úgy gondolom majd hogy könnyebb lett volna most szakítani, és mást keresni? Megbánhatom, ha nem szakítok?


F



2018. jún. 18. 20:07
1 2 3
 11/26 anonim ***** válasza:
42%

Nekem az egészben az a legfurcsább hogy ennyire fiatalon gondolkodsz ezen. De persze nem vagyunk egyformák:)

Szóval 23 évesen talán korai ezen filóznod.

De ha mittudomén 3-4 év múlva már örülnél egy gyereknek akkor el kell gondolkodni hogy számodra mi a fontosabb. Szülésre ne kényszerítsd ha nem akar. Ez senkinek nem lenne jó. Főleg a gyereknek de nektek sem.

Ha te azt érted hogy gyerek nélkül nem akarsz élni ő meg gyerekkel nem akar élni így sajnos előbb-utóbb úgyis szétválnának az útjaitok.

A kérdés az hogy neked ez a dolog mennyire "sürgős".

Ha 10 év múlva akarsz gyereket akkor még lehetsz vele de ha meg működik a kapcsolat és nem szakítotok (mert miért is kéne) akkor meg ott lesz a probléma.

Neked kell eldönteni hogy hosszútávon melyiket akarod jobban és eszerint dönteni.

Nehéz dolog ez..

2018. jún. 18. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/26 anonim ***** válasza:
61%
Szerintem egyáltalán nem korai ezen gondolkodnod, ez egy fontos kérdés. Én nem maradnék vele, bármennyire is szeretem, mivel én szeretnék gyereket, ez a lány meg nem tűnik valami anyai lelkületűnek. Semmi gond ezzel, keressen olyan férfit, aki szintén nem akar. Ezer százalék, hogy megbánnád, ha kihagynád az apaságot a csaj miatt. Ez nem olyan dolog, amiről le lehetne mondani ilyen egyszerűen egy másik ember kedvéért.
2018. jún. 19. 06:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/26 anonim ***** válasza:
86%

érdemes.


ismerek olyan párt, ahol a pasi 42, a nő 37, és ölik egymást a témán évek óta.


a pasi nem akar, a nő akar.


egyik lemond a másik kedvéért, azzal a másikat mintegy benntartja a kapcsolatba, kimondatlanul is ott van, hogy látod, hoztam miattad egy ilyen nagy áldozatot, lemondtam a gyerekről, akkor életünk végéig együőtt kell maradnunk.


gyilkos játszmázások kezdődhetnek el, viszonylag ritka, hogy 2 ember ezt később nem egymás szívatására, felhánytorgatásra használja.

2018. jún. 19. 07:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/26 anonim ***** válasza:
45%

Én nem akartam, a férjem akart. Én nyitva hagytam azért a lehetőséget, de valójában nem akartam. Ha csak rajtam múlt volna, nem lett volna gyerekünk. De őt nem akartam elveszíteni, így belementem. 35 évesen született meg a kislányunk. Ő életem legnagyobb szerelme. Mármint a gyerekem és nem a férjem. Sose tudtam volna meg, hogy miből maradok ki. Ma pl. ahogy reggel együtt siettünk, azt kérdezte tőlem: Anya, boldog vagy, hogy én vagyok neked?

És agyonpuszilgattam azt az édes babapofit, pedig már 4 éves. Nagyjából 4 éve éjjel-nappal csókolgatom. Mindezt úgy, hogy még terhesen is nehéz volt elképzelnem, mit fogok én egész nap csinálni egy kisbabával. Puszilgatni??? A kutyáimat mindig agyon puszilgattam, de el nem tudtam képzelni, mi puszilgatnivaló van egy csupasz gyereken. Az újszülötteket rondának láttam. De Ő gyönyörű volt. Egész nap bámultam és csókolgattam. Te jó ég, mennyit babáztam. 8 hónapig lógott rajtam, mert utált vízszintesben lenni, mikor mászni kezdett, elvonási tüneteim voltak.

Olyan őrületesen szeretem, hogy el nem tudom mondani.

De még szülés előtt is olyan cikkeket olvasgattam, hogy mi lesz, ha nem fogom tudni szeretni a saját gyerekem? Nyilván ez is előfordult már a történelemben, de tegyük hozzá, majomkísérletek is igazolták, hogy azokból lett rossz anya, akinek az életében csecsemőkorában nem volt jelen anya vagy anyapótló személy. Azok nem tudtak mit kezdeni a csecsemőjükkel. De ha bárki más betölti a szerepet, ugyanolyan csodás anya lesz belőle, mintha a saját anyja nevelte volna fel. Azok, akik a saját gyereküket nem szeretik, nagyon sérült emberek. Nekem is mondta apám élettársa, hogy annyira utálta a gyerekeket, amikor terhes volt, mindenki előre sajnálta azt a szegény gyereket...Aztán meg oda nem adta volna senkinek. Így van ez. És fura módon, mindezek után én szerettem volna második babát, de a férjem nem. Most már én se akarok, de azt tudom, hogy imádtam volna őt is.

2018. jún. 19. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/26 A kérdező kommentje:

#14

Köszönöm hogy ezt mind leírtad, reményt adtál! :)

2018. jún. 19. 16:27
 16/26 anonim ***** válasza:
86%

29 vagyok, KIZÁRT, hogy gyereket szüljek.


Nincs velük bajom különösebben, de nem akarok sajátot. Pár óráig még el-elvagyok velük, de közben "dejó lesz, ha végre elmennek már".

Ha meglátok egy kisbabát, tök semleges, a síró csecsemőtől a falra mászok, a hiszitzőt meg kedvem lenne képen törölni.


Hát, köszi, NEM szülök így :)

2018. jún. 19. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/26 anonim ***** válasza:
100%
#15 es belegondoltal abba h mi lesz ha a parod nem kattan at?
2018. jún. 19. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/26 A kérdező kommentje:

#17

Igen, belegondoltam és (kérdésleírás) "nem is szeretném, hiszen úgy nekem sem, és elsősorban a gyereknek sem lenne jó."

2018. jún. 19. 21:22
 19/26 anonim ***** válasza:
14 pont az az eset amikor a hormonok méghozzák a kedvét.
2018. jún. 19. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/26 anonim ***** válasza:
48%

Férfiak minek akarnak gyereket?

Annyi nyűg van vele, és nem is ők vannak vele 24 órában. Én is pont így érzek mint aki azt írta h elvan A gyerekkel,de gyerekorditast nem bírja, ha meg hisztizik akkor lekeverne neki egy taslit. Hülyén viselkedő kölyköket biztos h a szülők rontják el!

2018. jún. 19. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!