Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Nem akar gyereket. Érdemes...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem akar gyereket. Érdemes szakítani?

Figyelt kérdés

23-23 éves pár vagyunk, barátnőm nem akar gyereket, hovatovább nem is szereti a gyerekeket. Én szeretnék gyereket és szeretem is a gyerekeket. Nem most lenne az ideje, de később szeretnénk majd elgondolkodni a gyerekvállaláson.


4 éve vagyunk együtt és egyre többször jön ki ez a különbség kettőnk között. Nagyon szeretjük egymást, de felmerült, hogy ez később gondot okozhat.


Ő amennyire szeret, bevállalna egy gyereket csak azért mert én szeretném, de én ezt nem várom el és nem is szeretném, hiszen úgy nekem sem, és elsősorban a gyereknek sem lenne jó.


Én amennyire szeretem Őt, feladnám ezt, és egy hiányérzettel is de leélném vele az életemet. Hiba lenne? Később talán úgy gondolom majd hogy könnyebb lett volna most szakítani, és mást keresni? Megbánhatom, ha nem szakítok?


F



2018. jún. 18. 20:07
1 2 3
 21/26 anonim ***** válasza:
17%

Ja és ha a szülő tolerálja a gyerek hülyeségèt h jaj szegény csak fáradt,akkor csak teret ad a hülyesegnek.

Miért kell egy nőnek anyalelkuletunek lenni? Miért kell jopofat vágni ahhoz a sok szenvedeshez?

2018. jún. 19. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/26 A kérdező kommentje:

Én is lennék vele 24 órát, és én a szépséget és boldogságot látom benne valahogy.


Nem azt hogy szenvedés és elveszi az életteret.

2018. jún. 19. 23:10
 23/26 anonim ***** válasza:
76%
21, nem kell, nem kötelező, rengeteg férfi van aki nem akar gyereket, szerintem mindenki megtalálja a párját. De engedtessék meg, hogy én akarjak gyereket, és ehhez anyalelkületű nőt is, nyilván.
2018. jún. 20. 06:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/26 anonim ***** válasza:
47%

Megbànhatod. Örökre fogod bànni, ha nincs gyereked.

Szerintem nem korai ezèrt szètmenni, most meg idoben talalsz mast, akivel jól kijossz. Viszont erdemes 2-3 hét után tisztazni a gyerekkérdést, ha fontos neked.

2018. jún. 22. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/26 anonim ***** válasza:
Azt is csinálhatjátok, hogy bevállaljátok a gyereket, de te maradsz otthon vele GYES-en. Így mégis van gyerek és a karrierje sem látja kárát.
2018. jún. 23. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/26 anonim ***** válasza:

Gyerek nélkül tudnál élni?

És nélküle?

2023. júl. 9. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!