Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Hogyan lehetne móresre tanítan...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan lehetne móresre tanítani egy ilyen nőt? Miért ennyire számító? Én miért nem érdemeltem ki, hogy hű legyen hozzám?

Figyelt kérdés

Volt egy barátnőm, akit nagyon szerettem. Nagyon nehéz időszakom volt, amikor együtt voltunk, sokat veszekedtünk. Úgy állította be magát, hogy érzékeny, kitartó nő, aki komolyan veszi a kapcsolatát, és nagyon tud szeretni.

Ellenben engem elhagyott, eldobott, mint egy koszos zsepit.

Egy év sem telt el, és lett másik barátja, akivel 3 éve együtt van, velem pedig egy évig sem volt képes.

Pár hete érdeklődtem felőle, úgy tűnt, nyit felém, pontosan tudom, hogy megkaphattam volna akkor éppen, csak nem tettem nyilvánvalóvá a szándékom és nem adtam jelét, hogy tudom.

Ellenben a barátjáról is kérdezgettem, és számtalan dolgot megtesz neki, amit nekem soha, és hallani sem akart róla.

Próba elé állítottam az emberségét és szeretetét, azt mondtam, nagyon mélyponton vagyok (ez igaz is), meg is pendítettem, hogy senkim nincs, öngyilkosságon agyalok, és beszélgetnem kellene valakivel. Mondta, hogy oké, beszélgessünk. Erre elhívtam a régi közös helyünkre, de erre beírta, hogy ő úgy értette, hogy csak neten.

Könyörögtem, mondtam, hogy már tényleg az öngyilkosság szélén vagyok, de hajthatatlan volt. Végül megkérdeztem, hogy érezne-e valamit, ha ezek után holnap tényleg a halálhíremet kapná, erre azt felelte, hogy nem, majd le is tiltott szó nélkül.


Miért ilyen szívtelen, és miért ad annyi és olyan szeretetet egy másik srácnak, amit nekem soha? Neki odaadta a lelkét, együtt élnek, mindent megtesz érte, nekem meg még a halálom sem érdekelné, és eldobott mint egy koszos zsepit.

Persze, nem is vagyok olyan trendi, magas mint a mostani párja.

Hogyan lehetne éreztetni a súlyát annak amit csinál?


2018. jún. 19. 22:07
1 2 3
 1/26 anonim ***** válasza:
100%

Ongyilkossaggal probalni visszaszerezni valakit az butasag, nem csoda hogy letiltott.


Amit tenned kell elfelejtened ot es tovabblepned es nem rinyalnod, legyel ferfi.

2018. jún. 19. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/26 anonim ***** válasza:
100%
Te próbálsz játszani vele, te viselkedsz számítÓan, valószínűleg kiismer már. Rég szakítottatok, neki ment tovább az élete, a tieddel mi a helyzet? Ismered a mondást: más szemében a szálkát...?
2018. jún. 19. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/26 anonim ***** válasza:
100%
Ebben a történetben te vagy a szanalmas.
2018. jún. 19. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/26 anonim ***** válasza:
100%

Azon elgondolkodtál már, hogy esetleg a másik gyerek jobban csinál valamit?


Ha tőled kitelik, hogy öngyilkossági szándékot tettetsz "próbatétel" szándékával akkor nem is csodálkozom a helyzeten.

2018. jún. 19. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/26 anonim ***** válasza:
100%
Én nem hiszem el, hogy ezek nem kitalációk...jah hoppá legjobb barátnőmet is öngyilkossággal fenyegette a paranoid eszelős barátja.
2018. jún. 19. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/26 anonim ***** válasza:
100%
Te beteg vagy...
2018. jún. 19. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/26 anonim ***** válasza:
100%

Nem számító. Miért lenne az? Mert nem illettetek össze?

Te viselkedtél nagyon átlátszó és gyerekes módon. Én is letiltottalak volna. Semmi szükségem ilyen érzelmi zsarolásra és sz.kavarásra, amit művelsz.

2018. jún. 19. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/26 anonim ***** válasza:
95%

Nekem is van egy hasonlóan színvonalas exem.

Ő is jött az öngyilkossággal, aztán meg jöttek a szakítás után évekkel is a gusztustalan szexuális megszólalásai, ő is azt hitte, hogy lehetne esélye.

Közben egy undorító, szeretetre minimálisan sem méltó darab sz*ar. Régóta van párom, akit szeretek, és minimális szívfájdalom nélkül akár még a torkát is elvágnám az exemnek, ha a mostani párom élete lenne a tét (elég elméleti, de nem baj :D). Egyszerűen semmit nem ér nekem emberileg, a sárga földig nézem le őszintén, ha tényleg piszkálna neten kívül bárhol is, lazán megkárosítanám.

Szerintem az te exed is hasonlóan érezhet, ráadásul jogosan.

Téged nem szeretett eléggé, mást igen. Vele simán lehet, hogy előjött az az énje, amiről beszélt, melletted meg nem.

Ez van, fogadd el, és ne zsarold, mert ezzel semmire nem mész.

Inkább réged kellene móresre tanítani.

2018. jún. 19. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/26 anonim ***** válasza:
100%
Takarodj pszichológushoz te kupac szar. Ilyen érzelmi zsarolást nyomni basszus. De úgy látszik okos a lány és nagy ívben tesz rád, ahogy vergődsz a kis mocsaradban. Hányingerem van az ilyen embertől, aki érzelmileg próbálja terrorban tartani a másikat. Lépj túl rajta és felejtsd el te nárcisztikus fszkalap.
2018. jún. 19. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/26 anonim ***** válasza:
100%

A leírásod alapján veled van a baj. Számító vagy, manipulatív, kárörvendő.


Neked lelkileg nagyon helyre kéne tenni magad. Az új srác nem a sármjával fogta meg a barátnőd, mert az nem tart ki 3 évig. Ő egészséges ember te meg nem.

Kezdj magaddal valamit!

2018. jún. 19. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!