Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Veletek volt már olyan, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Veletek volt már olyan, hogy kicsit szórakoztatott az exetek nyomora?

Figyelt kérdés
Miért volt így, mivel vívta ki?
2018. jún. 20. 18:57
 1/10 anonim ***** válasza:
Gonosz vagyok sokak szerint, de soha nem szórakoztatott más nyomora..
2018. jún. 20. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
91%

Szórakoztatni nem szórakoztatott, de önelégültséget már éreztem, mert a szakításunk után megmondtam neki, hogy értem én, hogy ki akarja mutatni, hogy ő mennyivel vidámabb az új palijával, (érezzem csak, mennyivel jobb mint velem volt, ő most megmutatta :D ) de hogy nála ez a boldogság addig fog tartani az életében, amíg szét nem mennek, és bármennyire is hangoztatja, de egyszer vissza fog zuhanni a mélybe.

Kb. egy másfél év után így is lett.

2018. jún. 20. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A legrosszindulatúbb ***** válasza:
91%

Mármint hogy miután szakítottunk, s kárörvendtem-e a hirtelen szélsebes hapsivadászra váltott életmódján? Nos, igen. :D

Vicces volt, hogy kifogott egy nárcisztikus szociopatát, akivel durván másfél-két évig orrba-szájba hazudoztak egymásnak. :D

2018. jún. 20. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
93%

Az enyémet nemrég hagyták el. :D Fogalmam sincs, egyáltalán miért lehetne szeretni, ugyanis kívül-belül szélsőségesen ocsmány, csoda, hogy volt barátnője. Ráadásul semmit sem fejlődött az évek alatt, egyre szemetebb és bolondabb.

Kifejezetten szórakoztat, és őszintén remélem, hogy soha nem talál maga mellé senkit.

2018. jún. 20. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
92%
Nekem csak sejtesem van, hogy az az erzes allhat emogott, hogy "na ugye, megsem velem volt a hiba!" es a "szenvedj csak, ha nem voltam neked eleg jo!" Olyan elegtetel-fele, nem?
2018. jún. 20. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Nekem nem, én mindig tudtam, hogy nem velem volt a hiba, és találtam is olyan párt magam mellé, aki az exem szöges ellentéte. Egyszerűen annyira undorító ember, hogy még az sem érintene meg, ha meghalna, és kifejezetten azért kívánom, hogy ne legyen senkije, mert csak megkeserítené az életét másnak. Nehéz nálam elérni ezt a szintet, sok emberben meglátom a jót, de ő pont ez a szint sajnos.
2018. jún. 20. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
87%

Jaj. :DDD

Exem elhanyagolt, majd elég csúnyán dobott ki. Nekem ez borzasztóan esett, mert én végig küzdöttem a kapcsolatunkért, egészen amióta hanyatlani kezdett.

2 évre rá írta, hogy még mindig szeret, és több felkiáltójelet is tett utána.

Most a párom kíváncsi volt rá, így betöltötte a Facebook-ját... Látjuk, hogy egyedülálló, és a legújabb posztja egy kép, amin a nő azt mondja, hogy "Ó Istenem, adj egy pasit, aki igazán megbecsül engem." Mire Isten: "Adtam, csak elutasítottad, mert nem volt kigyúrt." XDDDD


22/N

2018. jún. 20. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 peca1000 ***** válasza:

A legtöbb exemmel, békében válltam el, és örülök nekik, ha véletlenül összefutunk.


Sajnos jó részük a mai napig nem talált társat, annyira magukba zuhantak. Sajnálom őket, olyan szomorúak.


De volt aki felépült lelkileg, és boldog kapcsolatban él, és engem ez örömmel tölt el.

2018. jún. 20. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
90%

Igen volt, bar szorkozasnak nem neveznem, inkabb kicsit szanalmas erzes, de elegtetel volt, hogy visszakapta az elettol, amit nekem adott.

Ebben benne van az is mivel vivta ki (bovebben: megcsalt, hazudott, atvert, kihasznalt es mindvegig azt gondolta ez igy normalis, amikor szembesitettem vele tagadott, majd beismerte, de letagadta minden igeretet, amikor segitseget kertem sz@rban hagyott...)

Utanam nem sokkal szepen vegigment o is ezeken...kidobtak, cserbenhagytak, kersztbe tettek neki es bizony sokak atvertek es amikor rajott mindenki tagadott. Szegeny olyan kis kizsolgaltatott lett. "Ugy sajnaltam."

2018. jún. 20. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Soha.
2018. jún. 20. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!