Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Mikor lett jobb nektek?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mikor lett jobb nektek?

Figyelt kérdés

Szakításotok után,mennyi idő kellett amíg túl tettétek magatokat rajta?

Kérlek kort és nemet is írj,

s meddig tartott a kapcsolatotok?


2018. jún. 20. 19:44
 1/7 NDSM ***** válasza:
100%
Közel 5 év együtt! 3-4 hónap kellett! 32/F
2018. jún. 20. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
3 év volt a kapcsolat és kb 3 hónap elteltével éreztem magam már nagyon jól.
2018. jún. 20. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

Változó, volt aki után 3-4 hónappal éreztem hogy jobb (másfél évig tartott), valakinél meg már 2-3 hét után (ez 9 hónapig, nem volt nagy szerelem).

24/f

2018. jún. 20. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%

Egyes pszichologiai konyvek szerint ahany evet voltazok egyutt annyi honap kiheverni egy kapcsolatot.

Nekem az intenztasatol is fugott. Hiaba csak feleves kapcsolat, ha az viharos volt kellett majdnem fel ev a kiheveresehez.

Egyetem alatt gyorsabban ment a kiheverés, sok baratno vigasztalt, volt nagy tarsasagi elet es hat még nem kozos otthonbn eltunk, kozos gyerekkel:-). Felnottkent tovabb tartott kiheverni peladul a valasom vagy a szakitasom egy par eves kapcsolat es egyutteles utan. (Egy ev - fel ev).


38N

2018. jún. 20. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
6ev -2evig tartott kiheverni
2018. jún. 20. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

7 évig voltunk együtt, és most, fél év után érzem azt, hogy képes lennék kialakítani egy új kapcsolatot.

34/F

2018. jún. 20. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%
2 év után 8-9 hónap. Mondjuk én rajongtam érte, részemről nagy volt a szerelem.
2018. jún. 20. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!