Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Mennyi idő után?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyi idő után?

Figyelt kérdés

Van az a mondás,h "Szeretsz valakit engedd el és ha igazán viszont szeretett vissza fog jönni hozzád.

Szerintetek mennyi idő után képes rájönni az ember?

Nálatok volt ilyen? Hány hónap/év után keresett újra fel?


2018. jún. 21. 09:49
 1/7 anonim ***** válasza:
76%

ilyen csak a habcsókos amcsi filmekben van.


valójában ezt semmi nem igazolja.


ha 2 ember szereti egymást, ha csak nem nagy marhák, nem engedik el egymást, nem tesznek ilyen vargabetűket.


akkor arra törekednek, hogy együtt legyenek.


de ha hiszel ebben a városi legendában, akkor várjál csak.


valójában annál nagyobb öngyilkosság nincs, mikor a drága idődet, energiádat olyanra pazarlod, aki nem érdemli

2018. jún. 21. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
54%

Van ilyen, láttam rá példát, ott a szakítás alapvető okai tulajdonképpen megszűntek, és mikor újra találkoztak, akkor már a korábbi probléma nem állt fenn. De akikről én tudok, náluk évek teltek el, mire újra összejöttek, addig már túl voltak egy váláson mindketten, és gyerekeik is voltak külön-külön. Fiatalkori szerelem.


De akár reménykedsz ebben, akár feladod, mindenképp lépj tovább, és engedd el a másikat, mert nem érdemes leragadni szakítás után a várakozásba. Persze, ezt nem könnyű, amikor a szakítás friss, de muszáj továbblépni, magadnak segítesz ezzel. Ha mégis visszatér, az azt jelenti, hogy még dolgotok van egymással.


Senki nem ok nélkül lép az életünkbe, és nem ok nélkül lép ki, és a kerülőknek is oka van, de ha már nem lesz friss a szakítás, akkor érezni fogod, hogy nálatok mi a helyzet. Volt egy exem, akinél valahogy éreztem, hogy nem sikerült tisztán lezárni a kapcsolatot és maradt nyitva lezáratlan dolog, és tényleg így is volt, igaz, sokára találkoztunk ismét, de azzal valahogy rendeződött is minden, nem jöttünk össze újra, de az után a találkozás után sikerült továbblépni, mert pont került a végére. Viszont volt, akinél ezt nem éreztem, akár csak fellángolás, akár több volt.

2018. jún. 21. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
50%
Ez hülyeség, az ember valójában nem így működik, na jó, tisztelet a kivételnek , tízezerből egy.
2018. jún. 21. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Exem kb fél évvel a szakítás után keresett fel, hogy újra akarja kezdeni. Szerencsére addigra már túltettem magam rajta.
2018. jún. 21. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Ez annyiban hülyeség, hogy oké, hogy őt szeretem és elengedem. De magamat is szeretem annyira hogy nem vagyok hülye, hogy várjak rá, hátha és így éljem le az életem.
2018. jún. 21. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
50%
Hat... ez inkabb arra ertendo, hogy mondjuk buliba vagy utazni engeded el nelkuled
2018. jún. 21. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
70%
Csak időpazarlás...és mese
2018. jún. 21. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!