Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Barátom szünetet kért tőlem,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Barátom szünetet kért tőlem, hogy tisztázza az érzéseit. Azt mondta, hogy lehet vége lesz. De akkor ezeket miért tette?

Figyelt kérdés
Ott volt nála egy jegyzetem, és mondtam, hogy azt elviszem akkor, úgyis levizsgázott már. De ezt nem akarta. Aztán mikor elmentem utánam nézett az ablakból (ezt eddig nem tette). Plusz egy általa rendelt csomagnál apa irodájának van megadva a címe, mert ott biztos átveszik és vidáman megjegyezte, ha megjön a csomag, akkor látjuk egymást. Miért mond/ tesz ilyeneket, ha már nem biztos az érzéseiben?

2018. jún. 21. 11:13
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%

Árra kíváncsi, hogy fogsz-e neki hiányozni. Vagy van neki más, és tesz egy próbát vele, ha nem jön össze, akkor ott vagy te.

Ez a két dolog lehet.

2018. jún. 21. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 iamaveryniceguy ***** válasza:
100%
Az ilyen "időkérős" dióda embereket messzire el kell kerülni. Pár év és te is rájössz erre.
2018. jún. 21. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 A kérdező kommentje:
És az jó jel, ha konkrét időtartamot mondott? Nem az, hogy szüneteljünk, majd újra összejövünk dolog. Hanem konrétan meg van beszélve az idő.
2018. jún. 21. 11:32
 4/14 anonim ***** válasza:
100%

Az időkérés sosem jó dolog. A legtöbb esetben a megcsalás legitimizálása.

De azok a párok ahol időt kell kérni és folytatódik a dolog, sem tart túl sokáig.

2018. jún. 21. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
58%
sajnos az én tapasztalataim is azt mondják h az idő kérés csak a szakítás elő szele...általában nők szokták..igy megkönnyítve a saját dolgukat...én ha meghallom ezt egyből lapát...megkapja az időt nem is fogom keresni közben se utána stb..
2018. jún. 21. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 A kérdező kommentje:
Tudom, hogy az időkérés általában rossz dolog, csak nem értem, hogy akkor miért akarta, hogy otthagyjam a füzetem. Nem jobb, ha szakítás lesz a vége mégis, akkor már nem kell azt visszaadni?
2018. jún. 21. 11:44
 7/14 anonim ***** válasza:

Egy másik kérdésnél már leírtam:

"Időre van szükségem"="Szakítani akarok, de gyáva vagyok kimondani".

Az olyanokba kapaszkodni, hogy utánad nézett az ablakból...

2018. jún. 21. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 A kérdező kommentje:
#7-es és akkor miért tiltakozott a füzet elvivése ellen? Nem lenne kényelmesebb, ha már szakítani akar, akkor nem kéne később elvinnem a cuccom?
2018. jún. 21. 12:10
 9/14 Kései Sirató ***** válasza:
Nem szeret. Ennyire egyszerű. Ha szeretne, te lennél a legfontosabb, mindig rád vágyna, rólad álmodozna, veled szeretne lenni szabadidejében. De nem így van. Időt kért. Gyáva féreg, aki arra se tart méltónak, hogy tudd az igazat.
2018. jún. 21. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
100%

Én nem hallottam még arról, hogy ez egy becsületes tépődés volna, happy enddel.

Vagy kívül kerül, hogy ne érezze megcsalásnak, ha egy másik nőt dug, vagy szakít, csak gyáva hozzá, hogy kimondja.

Ha nekünk problémánk van bármivel - főleg a kapcsolatunkban - nyilván együtt akarjuk megoldani. Az mindig bejött.

2018. jún. 22. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!