Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Honnan lehet tudni, hogy egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Honnan lehet tudni, hogy egy férfi komolyan, hosszútávra tervez vagy csak vár egy jobbra? Miket tesznek, ha komolyan gondolják és nem csak a magánytól félnek?

Figyelt kérdés
2018. jún. 21. 22:53
 1/7 anonim ***** válasza:
30%
Egy férfi nem fél a magánytól, ez a nők hobbija.
2018. jún. 21. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

Semelyik?

Akkor miért mondják máshol, hogy a férfiakra jellemzőbb tespedni a rég elhidegült kapcsolatban? Nyilván nem lennének ennyien, ha nem az egyedülléttől félnének, ezzel a válaszoddal most egyáltalán nem értek egyet.

2018. jún. 21. 23:05
 3/7 anonim ***** válasza:
24%

Egy elhidegült kapcsolatban tespedést pont egy hosszútávú kapcsolatot jelent. Senki nem mondta, hogy minden hosszútávú kapcsolat csupa öröm, móka és szenvedély az elejétől kezdve örökre. Max nem raknak bele túl sok energiát már, de nincs is különösebb okuk szakítani sem. Attól még az elején gondolhatták komolynak és meg is volt a hajtás.


(amúgy kb. egyik válaszommal sem ért egyet általában senki. xd)

De majd megmondják akkor az itteni lelkibeteg, 30 évesen szűz vagyok, öngyilkos akarok lenni mert nincs senkim, annyira szerelmes vagyok, hogy magamra varratnám a párom bőrét szintű közhelypuffogtató megmondóemberek.


Egyébként nagyrészt onnan lehet tudni, hogy beszélgetéseknél előjön, hogy mondjuk 1-2 év múlva hogyan gondolja el a kapcsolatot vagy mi az ami céljai vannak azzal akivel össze akar jönni. És, ha nagyjából hasonlóan gondolod akkor kész is lehet egy kapcsolat. Persze ez nem garantálja, hogy 10 év után nem tespedés lesz, hanem szenvedély, de ez meg többnyire mindig a két félen múlik.

Az, hogy mennyire feszegeti az elején a szex témát vagy, hogy mennyire mozdul rád első 1-2 randin, túl sokat nem jelent. Ugyanúgy lehet egyszerre kanos és gondolkodhat komoly kapcsolatban.

2018. jún. 21. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
68%

Én csak úgy mentem bele kapcsolatba hogy vele akarom leélni az életem, ha passzolunk.

Nagyon sokszor melléfogtam, voltak 1-2 éves kapcsolataim amik nem úgy alakultak hogy holtomiglan lett belőle, voltak fél évesek és voltak egyéjszakásak is.


Szóval: ha az ember belemegy egy kapcsolatba nem tudhatja hogy milyen a másik, akkor hogy köteleződjön el a kapcsolat elején? Ez nem így müködik hogy tetszel, akarsz a feleségem lenni?


Voltak olyanok akivel a 2-3-4 randin lefeküdtem, nem passzoltunk, és én voltam a szemét, hazug, nőcsábász, mert azt mondtam hogy nem tovább.

Volt hogy passzoltunk, az első éjszaka után átvette az uralmat, megmondta a szabályokat mit tegyek, mit ne. Ezt is rövidre zártam, megint én voltam a szemét aki kihasználta őt.


Most úgy néz ki 2 év után hogy tudom hogy kivel akarom leélni az életem, ő is nagyon szeret. Remélem nem tévedek.

2018. jún. 21. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
51%
Sehonnan. Ha elég jól néz ki, úgyis azt fogod gondolni, hogy együtt élitek le az életeteket. Ha nem néz ki jól, akkor meg nem is kell neked.
2018. jún. 22. 07:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
43%
# 3 Jaguar nyugi, én pl egyet értek veled. ;)
2018. jún. 22. 08:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Senki sem szeret magányosan szingliként élni évekig...tehát mindenki fél a magánytól, illetve társas lények vagyunk,így vagyunk összerakva.

Még az sem akar egyedül élni, aki nagy csajozógép, az ilyen is választ egy fix partnert akit orrba szájjba csalhat. Igen a kapcsolatok nagy része megalkuvás, nő és férfi részéről is.


Szerintem alapvetően te is rosszul állsz ehez a kérdéshez kedves kérdező. Nincs ezzel baj én is rosszul álltam hozzá, meg nagyon sokan mások is...

Nem fogod előre tudni milyen lesz az a kapcsolat később. Ráadásul sok olyan férfi van aki úgy hazudik mint a vízfolyás, előadják magukat, a nők meg benyelik. Persze nőben is van ilyen!

A legfontosabb szerintem hogy tudd milyen párt szeretnél, milyen tulajdonságokkal rendelkezzen, személyisége milyen legyen, merre tart az életben, lelki dolgokban egyezzetek, közös célok legyenek, sorolhatnám rengeteg dolog van...Milyen ne legyen, mik azok amik taszító emberi tulajdonságok számodra...Mikor jön egy nem tettsző dolog nem elsiklani felette, hogy de amúgy jó a kapcsolat stb... Közbe meg elcsattan egy két pofon... Ezek mellett még ot van az hogy ki mennyire kompromisszum képes ha éppen az kellene majd a kapcsolat során. Nehéz, amíg nem vagy tisztában ezekkel addig nem hiszem hogy lesz jó kapcsolatod.


Ha pár szóval akarnám megválaszolni a kérdésed azt mondanám : sehonnan nem tudhatod.

2018. jún. 22. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!