Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Kibékülünk párommal melyik...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kibékülünk párommal melyik jobb, új lappal folytatni vagy átelemezni a történteket együtt?

Figyelt kérdés

Pár hete összevesztünk és el is jöttem tőle, mert úgy gondoltam betelt a pohár. A veszekedés már a jéghegy csúcsa volt. Úgy gondoltam nem tűrök tovább, sokat megbántott, egyre gyakrabban veszekedtünk. Így, hogy most eltelt egy kis idő sokat gondolkodtam, úgy gondolom vannak minden embernek hibái, senki sem tökéletes, azt gondolom ér annyit a dolog, hogy még egy esélyt adjunk a kapcsolatunknak.

Hasznos elemezni a történteket vele vagy inkább zárni a volt veszekedéseket és "új lappal" újrakezdeni?


2018. jún. 22. 01:39
 1/8 anonim ***** válasza:
Attól függ, hogy te hogy érzed ezt az egészet? Úgy érzed, hogy az ok, ami miatt ment a veszekedés, megváltozhat, vagy nem igazán? Ez attól függ, hogy mióta állt fent ez a helyzet, ha huzamosabb ideje, nem biztos hogy érdemes előröl kezdeni.
2018. jún. 22. 01:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Én személy szerint átelemezném a dolgokat, hogy tudjam/ tudjuk mi volt a gond, hol követtünk el hibákat, hogy aztán nehogy megismétlődjön a dolog, aztán kezdeném új lappal.
2018. jún. 22. 02:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
55%
Én nem foglakoznék a múlttal. Nem számít már. Megtörtént, nem lehet rajta változtatni. Az viszont sokkal érdekesebb, hogyan fogjátok csinálni, hogy ne veszekedjetek.
2018. jún. 22. 06:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Inkább beszéljétrk meg amin ment a vita, különben hamarosan ott folytatjátok ahol a szakítás előtt abbahagytátok.
2018. jún. 22. 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Átelemezni.


Valamin csak összevesztetek, és nem árt tisztázni a dolgokat. Ha csak simán, "új lappal" mentek bele, akkor megint előjön a vita.

2018. jún. 22. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
"A veszekedés már a jéghegy csúcsa volt." - amíg ott a jéghegy, addig ugyezt tudjátok megismételni, szóval ha azt ki nem tárgyaljátok, akkor megint a "tűrés" jön, ami nem egy párkapcsolati fogalom.
2018. jún. 22. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Mindenképp meg kell beszélni, hogy mi nem működött régen, min változtassatok, hogy elkerüljétek. A sima "új lappal" kezdéssel újra előjönnének a régi gondok.
2018. jún. 22. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

"sokat megbántott, egyre gyakrabban veszekedtünk" =/= "senki sem tökéletes"


A "senki sem tökéletes" valami olyat jelent, hogy mondjuk van egy kis fölösleg rajta, vagy szeret lustálkodni, vagy felhajtva hagyja a vécé ülőkéjét, vagy elfelejt tejet venni. Az egyre több veszekedés meg azt jelenti, hogy köztetek valami nem működik megfelelően. Ha úgy döntöttetek, hogy újra megpróbáljátok, akkor meg kéne találni, hogy mi a gondok forrása, és nem szőnyeg alá söpörni a problémát, szerintem.

2018. jún. 22. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!