Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Lassan 3 éve vagyok kapcsolatb...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lassan 3 éve vagyok kapcsolatban és kihűltek az érzelmeim és hirtelen más is felbukkant. Hogy oldjam meg ezt a helyzetet?

Figyelt kérdés
A barátomban egy csomó minden elkezdett idegesíteni, az utóbbi időben folyton veszekedtünk, néhány dologban különbözünk és 2 hónapja elkezdett nekem irogatni valaki, aki nagyon megtetszett bár minden nap közöltem vele hogy van barátom, stb nem is annyira sürgeti a dolgot, nagyon intelligens és céltudatosnak tűnik, 3x voltam vele kint eddig, a barátom tudta nélkül persze mert azon nagyon kiakadna, de nem tudtam megállni hogy kimenjek vele és mindig nagyon jól éreztem magam vele, viszont ma is ki akar velem menni este és azt mondta randira hív, olyanra ami csókkal végződik... nem szeretnék hülyeséget csinálni és tanácstalan vagyok... mondjam le a talit? Vagy menjek ki és mondjam meg hogy nem szeretnék semmit amíg nem ért véget a kapcsolatom... mit tegyek? A barátommal hogy szakítsak? Ő volt a mindenem és puff egyszercsak kihűltek az érzelmeim... viszont felvettek orvosira és mivel a barátom abban a városban él ahová jeentkeztem, a felkészülés alatt nagyon sokat voltam náluk otthon és a szülei nagyon megkedveltem nagyon sok szeretetet kaptam tőlük és nem szeretném hogy úgy érezzék kihasználtam őket... nagyon félek ettől az egész helyzettől. Nem akarom elcseszni... mit tegyek? 19/L

2018. jún. 22. 17:38
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Csak a címet olvastam el, de az is elég - szakíts.
2018. jún. 22. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
3 év után múlik el a szerelem hormon kb. Most dontsd el, hogy együtt a baratoddal, vagy külön. A masik sracot mondd le.
2018. jún. 22. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim válasza:

Mi történt hogy kihultek az érzelmeid?

Milyen a barátod? Hogy bánik veled?

Az a baj hogy nagyon fiatal vagy,és ez várható volt,kevesen ragadnak le ilyen korban egy kapcsolatnál. Beszélj a pároddal erről és várj még egy kicsit.

2018. jún. 22. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
100%
Szakits 19 évesen nem kell olyannal lenni akit ugy is megcsalsz ha jön jobb..
2018. jún. 22. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:
Minden szuper volt egészen a 2. evfordulónk utánig kb... de aztán sokminden annyira elkezdett benne zavarni... folyton nyomja a mobilt, folyton konferenciákra jár és másról szinte nem is tudott beszélni velem csak erről meg a sulijáról, anynira tetszik neki és ez jó meg mindig támogattam, de egy idő után már sok volt mikor folyton a mobilján a legújabb történéseket figyeli stb... mostanában ha elmegyünk valahova, elmondhatom hogy többször fizetek én mint ő, és nem nem várom el hogy mindent ő fizessen, hanem legalább hogy egyenlőségben legyünk értitek? Mostanában ellustult, meg van hízva, fodrásztól időpontot kérni is beletelt egy hónapba, a wct maga után nem tisztítja ki és ez is úgy kiábrándít. Én korán kelő vagyok, ő meg 10-11-ig alszik és éjjel meg 2-3-ig sorozatot néz és ez is irritál megmondom őszintén... megvan a jogsija de nem akar autót vezetni mert fél én meg már évek óta vezetek és imádok vezetni és múltkor elvittem őt is hogy hátha rákap egy kicsit, de nem... és igen tudom ezek olyan formai dolgok, de egyszerűen 2 év után elkezdett minden zavarni... nekem úgy tűnik hogy gyerekek voltunk mikor összejöttünk 16 évesen, akkor egyforma volt az értékrendünk, a bioritmusunk, stb... de mostmár nem az. Továbbá mindig beszólogat az öltözködésemre, mind a ketten elegáns stílusúak vagyunk de ő annyira, hogy neki mindenből csak az egyszínű tetszik, a letisztult szinek, én meg néha úgy felvenném valami piros blúzt mert úgy érzem, hogy annyira jól áll és akkor beszól... továbbá, ha nyilvánosság előtt vagyunk akkor ő annyira odafigyel hogy mit gondolnak majd mások, hogy pl a buszon rámszól ha hangosan beszélek, idegesíti ha pl buszban megcsókolom, stb... én nem szoktam feltűnősködni, de néha sok már nekem hogy ennyire de ennyire nem lehet lszrni hogy mások mit gondolnak... pl múltkor nem engedte meg hogy moziba bevigyem a mekis kaját, mert nem szabad a moziban enni de ez olyan dolog hogy úgyse látja senki hogy én a nagy tasimból most épp popcornt majszolok vagy hasabburgonyát... és annyira zavarnak ilyenek már 😢... pedig én esküszöm annyira szerelmes voltam! Ő volt a mindenem! De valahogy betelt a pohár... de hazudnék magamnak ha azt momdanám, hogy nem játszik közre a döntéseimben az, hogy milyen ez a másik srác... teljesen más... aztán lehet koppanok, de úgy vagyok vele hogy ha már ki tudok menni mással, akkor valami régen rossz és ha a másik sráccal nem is jön ki, akkor is meg kell tennem ezt a lépést talán...
2018. jún. 23. 11:27
 6/13 anonim ***** válasza:
Beszélj vele, hogy változtasson jó irányba, mert nem jó irányba halad az életetek.
2018. jún. 28. 05:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
Viszont vicces olvasni, hogy ez alapján mennyire megérheti nyomulni olyan lányoknál is akinek van pasija. Mondjuk ez inkább elszomorít engem. Aki mer, az nyer úgy látszik...
2018. jún. 28. 05:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
A párkapcsolatok már csak így működnek, a szerelem elmúlik 1-2 év alatt, ezt most megtapasztaltad. Ez a későbbi kapcsolataidban is így lesz, ez még nem szakítóok (már ha nem akarod életed végéig párévente cserélni a partnereidet). Szerintem a találkozót mondd le, a barátoddal meg beszélj erről, és tegyetek a kapcsolatotokért. Ha meg nem megy, és már nagyon nem akarod ezt a kapcsolatot, akkor lépj ki belőle. Sokszor lesz még ilyen kísértés az életedben, neked kell mérlegelned, hogy megéri-e váltani.
2018. jún. 28. 06:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:

Elmúlt a rózsaszín köd..Tisztán látsz, de ez rengeteg ellentét, amiket felsoroltál!

Ha csak néhány lenne, de Téged már az egész ember és a csomagja idegesít.

A szülőktől esetleg elbúcsúzhatsz, megköszönve a segítségüket.Természetesen, miután tisztáztátok a szakítást a pároddal!

Én nem gondolkodnék: Nagyon fiatal vagy.az egyetemen is ok sok új benyomás fog érni ..És az ifjú életedben is , mint orvos.

Az új fiútól kérj egy kis időt..Jobb egy lezárt kapcsolatból belekerülni az újba, mert később ezer kérdést vetne fel..Pl: Milyen lány az ilyen? Aki egyszer megteszi az megteszi máskor is...De ha előbb lezárod a régit, akkor nem érhet az a vád egyik részről sem, hogy megcsaltad a (még jelenlegi ) párod!!

Nagyon fiatal vagy!! Nem kell még elköteleződnöd!!

2018. jún. 28. 08:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:

"nekem úgy tűnik hogy gyerekek voltunk mikor összejöttünk 16 évesen, akkor egyforma volt az értékrendünk, a bioritmusunk, stb... de mostmár nem az" => Én 10 év és egy közös gyerek után jutottam el erre a pontra. Te ne várj addig, ha nem muszáj, tényleg fiatal vagy, ez meg jobb nem lesz, csak rosszabb.

A másik srácra meg annyi (szintén saját tapasztalat), nem biztos, hogy jobb, sőt... Mindössze pont akkor van jó (vagy rossz?) helyen, mikor hiányzik valami az életedből, és a nagyrészét te látod bele, mert az újdonság varázsa, tudod...

Visszagondolva, nekem kb életem tévedése volt, aki pont akkor jött, mikor az exxel elszaródtak nagyon a dolgok, nem is tartott sokáig (3 hónap.) Viszont azt is tudom, ha nincs az a pasi, akkor is vége lett volna.

A saját hibámból okulva viszont a "melegváltásról" (egyikből a másikba) én is lebeszélnélek, rosszul is elsülhet, és így mindjárt 30 évesen már belátom, amit pl 5 éve még nem, hogy szakítás után kell idő magadnak. Zárd le rendesen a barátoddal, utána kitisztul, mit érzel, mit szeretnél, stb.

(Mondok egy egyszerű példát, miért NE ugorj bele rögtön másba. Ha ne adj Isten, tényleg rosszabb lesz, egyből azt fogod érezni, a barátoddal jobb volt, hiányzik, összezavarod magad. Holott lehet, nem is így van, csak akarva-akaratlanul hasonlítgatod a dolgokat.)

2018. jún. 28. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!