Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Hogy engeszteljem ki az új...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy engeszteljem ki az új barátnőmet mert sajnos eljárt a kezem?

Figyelt kérdés
Tudom férfiatlan dolog meg ocsmány vagyok meg szemét vagyok stb., de igen sajnos elég erősen durván megütöttem az új barátnőmet mert nagyon felidegesített. Sajnos azóta nem nagyon akar velem beszélni és a telefont se veszi fel nagyon megszerettem ennek ellenére hogy tudnám megbékélni? Mit tudtok ajánlani vissza akarom szerezni?
2018. jún. 24. 15:36
1 2 3 4
 1/31 anonim ***** válasza:
94%
Remélem csak troll vagy, de ha mégse hagyd szerencsétlen csajt békén.
2018. jún. 24. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/31 anonim ***** válasza:
95%
Ezt már bebuktad. A helyében én sem állnék veled szóba többé. Keress fel egy pszichológust, ha nem tudod kezelni az indulataidat!
2018. jún. 24. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/31 A kérdező kommentje:
1. Mindenki hibázik szerintem mindenki csinál olyan dolgokat amire nem büszke soha többet ilyet nem tudnék csinálni senkivel nagyon nagyon megbántam
2018. jún. 24. 15:40
 4/31 anonim ***** válasza:
94%
Akkor legalább tanultál belőle és az új barátnődnél nem fogod elkövetni
2018. jún. 24. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/31 anonim ***** válasza:
95%
Azért a hibák közt is vannak fokozatok. Véletlen rálépni valaki lábára, vagy szándékosan pofán bszni nem ugyanaz.
2018. jún. 24. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/31 anonim ***** válasza:
93%
Persze, mindenki hibázik, csak más ha véletlen rálépsz a lábára, levered a kedvenc porcelánmacskáját vagy erősen, durvan megütöd. Sose csinálsz újra ilyet max ha újra nagyon felidegesít. Ha van egy csöpp esze a csajnak az életben nem áll veled újra szóba.
2018. jún. 24. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/31 anonim ***** válasza:
93%
Azért hiba és hiba között is van különbség.... Nem jár mindenért bocsánat.
2018. jún. 24. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/31 anonim ***** válasza:
84%
Hogy lehetsz ennyire nyomorult hogy megütsz egy nőt?
2018. jún. 24. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/31 anonim ***** válasza:
100%
Persze... Addig nem csinálsz ilyet, amíg fel nem idegesít újra. Vagy majd a gyereket fogod ütni-verni.
2018. jún. 24. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/31 A kérdező kommentje:
Komolyan mondom nagyon ideges lettem mindenkit lehúz engem és senki nem ért meg most már elegem van ebből az egészből nem voltatok ott ugyanis nagyon felidegesített szerintem ti is ezt csináltátok volna
2018. jún. 24. 15:45
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!