Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Ez tényleg normalis szakitas...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ez tényleg normalis szakitas utan? Ki, hogyan elte meg es hol volt az a pont amikor már konnyebb volt?

Figyelt kérdés
kb 2 hónapja ert veget a kapcsolatom a volt baratom szakitott velem mert nem birta mar a sok veszekedest ami az utolso egy honapban volt.Total kikeszultem nagyjabol kezdtem osszekapni magam de mikor hallok rola valami hirt akkor kb megsemmisulok..nem telik ugy el egy nap hogy ne gondolnek rá ..egyfolytaban azon jar az eszem ,hogy vajon neki konnyu o semennyit nem agyal rajtam ?nem e hianyzok neki? (elegge hirtelen felidulasbol tortent a szakitas a reszerol) Fogalmam sincs ,hogy mit tegyek már a koltozesen es munkahely valtason is gondolkodom csak hogy hirtelen erjen valami nagyobb erzelmi hatas es elvonja a figyelmem rola.1 evig voltunk egyutt,allitolag fele annyi ido kell az elfelejteshez...de valaki tapasztalt mar hasonlot?

2018. jún. 26. 13:19
 1/3 anonim ***** válasza:
Ez tök normális. Majd elmúlik, foglalkozz mással.
2018. jún. 26. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Sokan tapasztaltunk már hasonlót.

Viszont megjósolni senki nem tudja hogy ez meddig fog tartani.

Nem csak egyénfüggő a feldolgozás ideje. Függ attól is hogy milyen volt a kapcsolat, mennyi és milyen emlék köt össze, mennyi idős az ember.

Régebben volt olyan hogy nem én léptem ki a kapcsolatból, nagyon szerettem őt, 2,5 éves kapcsolat után mégis 2 hónap múlva már egész jól voltam, tovább tudtam lépni.


A legutóbbi szakítás viszont nagyjából közös megegyezéssel történt, beláttuk hogy egyszerűen nem tudunk egymással élni. Mégis több mint 2 ÉVbe (!!!!) telt, mire már nem szenvedtem annyira, újra végig tudtam aludni az éjszakákat, tudtam a saját életemet rendezgetni. De az a 2 év pokol volt!


Ha fiatal vagy, vannak barátaid, kedvenc elfoglaltságod, amit rendszeresen űzöl, akkor jó eséllyel hamarabb fog menni. Ha zárkózott tipus vagy, ragaszkodó tipus, nehezen engedsz el dolgokat, akkor hosszabb.

2018. jún. 26. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%

Kösd le magad, túl sok az időd. Ha majd visszagondolsz mondjuk 5 év múlva, rájössz hogy mennyire nem számít az egész. Most a megszokás, egy bizonyos élet hiányát érzed.

Nyugi, 1.000.000 olyan vagy jobb ember létezik a világon. Mondom ezt úgy, hogy egy szerelem után 2 évig rá sem néztem más nőre. H*lye voltam, belátom így utólag. Mínusz két önsajnálatban feleslegesen elcseszett két év. Azóta tudatosan menedzselem az érzelmi életem, és 100X jobb így.

Ráadásul ő szakított veled. Azt tudod, hogy jelenleg csak magadat sajnálod. Sokkal többet ér ennél az időd. Látszik fiatal vagy még, úgy gondolod végtelen az idő ami rendelkezésedre áll, de sajnos marha rövid az élet.


43/F

2018. jún. 26. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!