Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Kit válasszak? Mi lenne a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kit válasszak? Mi lenne a helyes döntés?

Figyelt kérdés

Tehát párkapcsolatban vagyok 4 hónapja egy tőlem kicsit idősebb fiúval... nagyon szeretjük egymást,de nem vagyok szerelmes... ő tervezi velem a további hátralévő életét és tenyleg csak én vagyok neki akire számíthat

De most nehéz döntés előtt állok,mivel meg ismertem valakit aki nagyon hasonló hozzám,és jól kijövünk és megszeretné velem próbálni komolyan,és én is el tudom képzelni

De túl önző lennék,és lehet hogy hibát is követnék el,ha most csak úgy egyik percről a másikra kilèpnèk életem legkomolyabb kapcsolatából, és elhagynek egy olyan embert aki engem sosem hagyna el...☹️

Viszont nem vagyok annyira boldog pedig semmi sem hiányzik a kapcsolatunkbol, csak szerintem nem mi vagyunk egymásnak teremtve... ő szerinte igen, és egész életét velem akarja tölteni

Hogy hagyhatnam el így egy jobb jövő reményében?

Jobbat keresve jót veszítünk ☹️



2018. jún. 26. 13:59
 1/8 iamaveryniceguy ***** válasza:
100%
Az biztos, hogy a jelenlegi pároddal szakíts. Jelenleg átvered őt.
2018. jún. 26. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Szerintem szakitanod kell, önzőség ide vagy oda, ha nem érzed azt a bizonyos pluszt, ne rabold se a saját, se az ő idejét. A másik sráccal meg majd megnézed hogy alakul.


29n

2018. jún. 26. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Jup, így csak hitegeted a jelenlegi párodat, úgyhogy szakíts vele, de normálisan.
2018. jún. 26. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
0%

Ez hypergámia szag ?

31/f

2018. jún. 26. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:

De igazából én nagyon szeretem őt, csak nem vagyok szerelmes belé...

De nem merem elhagyni,mert ismerem milyen,és tudom hogy valami baja lenne, és el is zullne

De egyébként is,vagy a jelenlegi párom,vagy a fent említett újdonsült ismerős

Nem tudom mit és hogyan tegyem

2018. jún. 26. 14:25
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
Soha, senkivel ne legyél együtt szánalomból/sajnálatból. Magadat szopatod vele és később már a másikat is, mert érezni fogja, hogy valami nem stimmel.
2018. jún. 26. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

3-as vagyok. Szánalomból ne legyél vele. Ennél megalázóbb vele szemben nincs, ha kiderül, hogy sajnálatból vagy mellette, szerintem iszonyat érzés lehet...

Ha meg attól tartasz, hogy elzüllik... nos ő egy felnőtt ember, a saját boldogságáért nem te tartozol felelősséggel, hanem ő maga. Azt csinál, amit akar, tud magára vigyázni (és ne meséld azt magadnak, hogy nem).


29n

2018. jún. 26. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Szakits vele jobban jársz te is meg ő is.Ne azt nézd hogy te mit veszithetsz ezzel ha eldobod magadtol hanem azt hogy ne csapd be magadat ezâltal őt sem fogod ha kilépsz ebből a nem ôszinteségre épülô kapcsolatbol .
2018. jún. 27. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!