Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Hogyan legyek eros?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan legyek eros?

Figyelt kérdés

1 evet voltunk egyutt a baratommal de sajnos o mar nem szeret engem igazan...

Mar nem hisz bennunk . Nem nagyon keres.. ha igen akkor csak a hibaim hozza fel.. egyik naprol a masikra nem lattam.. mert “eltunt” !

En sajnos nagyon szeretem.. es nemfogok tudni tul lepni ... egyedul vagyok nincsennek baratnoim,se senki aki picit is segitene,tamogatna... mit tegyek? :(


2018. jún. 27. 00:57
 1/3 anonim ***** válasza:
46%
Az idő majd megsegít. Tudom most úgy érzed, hogy nem így lesz. Ha normális emberi értékeid vannak és nem az a célod, hogy egyből másik kapcsolatba ugorj, mint néhány hülye kis pitsa, akkor jó pár hónap, de akár egy év is kell, hogy kiheverd. Csináld azt amit szeretsz. Talán az segíteni fog kicsit.
2018. jún. 27. 02:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Zárd le vele végleg, sírj, aztán pedig éld tovább az életet. Anyukád esetleg nem támogat?

Jarj sportolni keress új hobbit és barátkozzap

2018. jún. 27. 08:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Ha gondolod, akkor írj nyugodtan. Hasonló a helyzetünk.
2018. jún. 28. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!