Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Szakított velem a barátom...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szakított velem a barátom akkor miért érdekli hogy mi van velem? 22L

Figyelt kérdés
2018. jún. 28. 16:48
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
86%
Miért nem tőle kérdezed meg, kislány? Mi honnan tudhatnánk?
2018. jún. 28. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
33%
Szerintem még mindig te tudod ennek a legvalószínűbb okát nem mi...
2018. jún. 28. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
62%
Szerintem utoljára még meg akar húzni.
2018. jún. 28. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
97%
lehet, hogy azért szakított mert elkezdett udvarolni egy másik lánynak, és úgy érezte, hogy már nyeregbe van. de kapott egy kosarat, aztán most próbál valahogy visszamenni hozzád, mert két szék alól beesett az asztal alá...kb valami ilyesmire tudok gondolni
2018. jún. 28. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
76%
Nem lehet hogy attól függetlenül hogy szakított veled még nem gyűlöl, hanem még a szívéhez közel állsz mint ember csak nem azt várta egy kapcsolattól amit te tudtál neki nyújtani, és mint ismerős az ismerős iránt érdeklődik?
2018. jún. 28. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
91%
vagy unatkozik.....
2018. jún. 28. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
51%
Mert meggondolta magát.
2018. jún. 28. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
95%

Én is csináltam ilyet. Nagyon szerettük egymást, de sajnos nem működött. De a mai napig erdekel, hogy mi van vele.

Attól fugg, hogy valtatok el

2018. jún. 29. 02:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 Obri válasza:
Valószínüleg az új még nem 100%. Nem akar egyedűl maradni,ennél fogva érdekli ,hogy mi van veled. A Tuti,az tuti. Ennyire egyszerű. Ha bejön az új,rögtön lepöcköl.
2018. júl. 3. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Nem csak az lehet, hogy meggondolta magát, meg kosarat kapott a másiknál. Lehet, hogy szimplán rossz a lelkiismerete, vagy aggódik. Netán neki is nehéz elengedni téged.
2018. júl. 3. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!