Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Megint elutazik?

Figyelt kérdés

Lassan 2 éve van egy párom, akit nagyon szeretek mai napig de a rengeteg probléma miatt inkább elhagynám ha nem lenne mivel zsaroljon.


Nem veszi komolyan ha azt mondom neki elhagyom, egyszerűen nem foglalkozik velem.

Addig becsült és figyelt rám amig a kapcsolatunk elején tartottunk és azt érezte hogy nem csak neki kellek. Napról napra rondábban beszél velem, és semmiben sem hallgat rám.

Múltkor cég útra ment és annyit nem értem neki legalább dobjon egy üzenetet a héten.


Most pedig szombaton szólt hogy ő most hétfő reggel 2 hétre elutazik valami távoli országba. Kiakadtam rajta mert ha itthon volt 5 napot abba is dolgozott ami nem is zavar csak az utazás.


Mellesleg elmélete szerint sosem járt ott,úgy mint előző helyen is. De visszakeresve idővonalát a haverok jelölgették a városbeli posztokra, helyekre. Megjelölt képek.


Ezen a helyen van egy csaj, kollégája. Kupakoltak párszor.. Még akkor is tárgyalt vele amikor velem összejött. Elméletileg nem tudja ott dolgozik e még de azt is mondja sose volt még ezen a helyen.. Akkor hogy is van ez? Hazudik, nem?


Itt hagyott most is sirva , egy járatot se tudok. Annyit kértem tőle ne beszélgessen vele újra. Az én munka helyemre még az 50 éves szallitóra is féltékeny de még ebben a helyzetben is engem kurv.áz és nem ismeri be a hibáit. Egy bocsánatot nem kaptam az előző útjáért pedig ott aztán alakított..


Mit tegyek?


2018. júl. 2. 05:44
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Nem tisztel nem vesz emberszámba,És meg te sírsz?Ne keresd ha annyira fontos vagy neki keres majd téged.

A leírtak alapján nem vagy annyira fontos neki.

2018. júl. 2. 06:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Lépj le ha tudsz. V ha tetszik a helyzet, akk élj tovább így.
2018. júl. 2. 08:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
"Nem veszi komolyan ha azt mondom neki elhagyom, egyszerűen nem foglalkozik velem." - hiihhetetlen. Tényleg. Mar csak azt nem ertem, hogy miert kene elhinnie. En se hinnem. Lekophet akar, te akkor is üzenetert fogsz terden csuszni, amikor megint elutazik.
2018. júl. 2. 08:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%

Mar ne haragudj kérdező, de a leírtak alapján ez a kapcsolat egy kalap f.s.

Persze, hogy nem vesz komolyan, mert nem hagyod el. ☺ Akármilyen rondán beszél veled, akarmilyen gerinctelen módon viselkedik, te akkor is vele vagy. Akkor miért is venne komolyan? Normális nő már rég dobbantott volna mellőle.

De mivel zsarol? Nem kell foglalkozni a zsarolással, mondjon amit akar, te meg hagyd ott és lépj tovább. Egy ilyen gány kapcsolatra felesleges a drága időt pazarolni.

2018. júl. 2. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Mondjuk ne legyél lúzer és szakíts... Fájt olvasni.
2018. júl. 2. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!