Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Szerintetek hagyjam békén...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek hagyjam békén végleg? Kétségbeesett sztori.

Figyelt kérdés

Szóval az exemmel 9 hónapja vagyunk külön, abból 7hónapig ő minden hónapban keresett én meg azért nem mert beletörődtem hogy vége és lezártam magamban. Aztán a 7 hónapban 8.ban megtudtam hogy van neki valami lány az életében, még el is fogadtam volna de nagyon azt láttam rajta hogy döntésképtelen én örömmel fogadtam a hirt ő meg mintha bánta volma elkezdett magyarázkodni meg le is tagadta a csajt kicsit. Erre a 8.hónapban én teljesen belézugtam ujból, emiatt hirtelen reményt láttam hogy ő is ugyanabban van mint én 9 hónapja és hogy ez nem normális hohy nem tudunk tovább lépni. Attól hogy én nem válaszoltam neki itthon depiztem mindiglestem hátha megtudok valami infot rola.Viszont nem jelentkeztem sosem, azt hittem el van boldog. Aztán a 9.hónapban most júniusban én erőteljesebben kifejeztem felé tehát eddig sosem álltam elé és mondtam el neki az érzéseim hogy én sem tudok tovább lépni, amitől elkezdett közeledni felém,viszont már a barátnője a lány, és megcsókolt sétált velem. Aztán még mondta is hogy lerendezi a dolgokat, kiment utána nyaralni, hazajött és azt mondta hogy ő ezt nem érzi. Aztán akkor le is feküdtünk egymással mert akartam hogy érezzen.. Erre mondta hogy neki lelkiismeretfurdolása van neki fontos ez a lány és engem nem szeret már. Akkor minek bukkant fel mimden hónapban? Mérges vavyok engem visszarántott ebbe az állapotba nyitottam felé hosszú idő után erre 2 találkozó után (mert eddig nem találkoztunk mint ebbe az utolsó két hónapban) eldöntött mindent. Rohadtul fáj, azóta én ebben az állapotban vagyok, most már nézegethetem az új nőjével és engem szerencsésen visszarántott ebbe az állapotba. Volt hogy könyörögtem neki hogy megváltoztam azt se tudja most milyen vagyok meg hogy működne-e, de menthetetlen, eddig leszartam mindig akkor keresett most egyszer nyitottam felé 8honap kussolás után (én kussoltam)most már nem kellek. Meg meg mondta a szemembe hogy nem szeret már meg hogy ne ellenkezzek ő már sosem lesz velem.

Tiszta hülyének érzem magam hogy így visszarántott az egészbe feleslegesen és most meg tiszta depressziós vagyok mert fellobant a szerelem iránta nekem, eddig 8 hónapig csak fájdogált most meg rohadtul szerelmes vagyok belé .. Ő meg semennyire sem oda van az új csajért most. Szóval szerintetek mitévő legyek? Most azt érzem nem tudok túllépni az egészen és rohadtul fáj az egész. Szerelmes lettem belé újra menthetetlenül ebbe a két hónap összevissza beszéléseibe egyszer ezt mondta egyszef azt mire odaálltam elé meg elmomdtam neki mimdent visszavonulót fujt.

Ez mi? Mit tehetnék? Most vissza akarom kapni mert nagyon szeretem beláttam 9 honapig is tudtam, de most fellángolt bennem az egész nagyon. Holott mással van már. Barátkozni is próbálok vele de mindig mondja hogy nem érzi ezt nem érzi. Meg alig válaszol most meg azt érzem mindig a nyakába csüngök vagy akarnék. Mi legyen a stratégiám? Maradjak mellette mint barát érezze hogy számíthat rám? Közben ilyen vonzás törvényével is próbálkozom :D most komolyan mi a faszt csináljak? Én meg full szerelmes lettem belé .. itt kerülgettük egymást, hónapokig, erre mire én is eljutottam arra a szintre hogy válaszoljak neki bármire, hopp hirtelen fontos lett a csaj.


23L



2018. júl. 2. 23:46
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
93%
Neked hogy esne a másik lány helyében, hogy lefeküdt veled? Gerincet kéne venned, mert ha már a srác fax volt, neked lehetett volna eszed...
2018. júl. 2. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 A kérdező kommentje:
Tudod az a helyzet hogy 9 honapja nem találkoztunk viszont nagyon szerettük egymást 9 honapig szenvedtünk és ez van fellobbant az egész. Nem szép dolog tény de azt gondolom hogy a lényegen nem változtat. Nincs lelkiismeretfurdolásom mert mi nem zártuk le normálisan a kapcsolatunkat.. Lehet hogy most sikerült azért nem is keres már.
2018. júl. 2. 23:58
 3/21 anonim ***** válasza:
20%
#1-es. Ki van kapcsolatban? A srác. Neki kellett volna gerinc...
2018. júl. 3. 00:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 A kérdező kommentje:
Meg leszarom a csajt azt gondolom ha ő most nem lett volna a képben ebben a hónapban mi újrakezdtük volna. 7-8 hónapig mindig keresett mindig, a 8-9be meg én. Azt érzem hogy pont a kiscsaj köpött bele a levesünkbe mert eddig mindig kiakart békülni velem én nem voltam biztos a dolgokban, mire én akarok addigra meg ő lép vissza és envem visszarántott az egészbe. Ne az legyen a lényeg hanem az én szitumra várok normális válaszokat.
2018. júl. 3. 00:01
 5/21 A kérdező kommentje:
Minek keresett akkor? Komolyan.. Most meg 2talalkozó után eldöntötte a dolgokat és keresztbe húzott mindent 3 éves kapcsolatot. 9 hónapig őriztem mindent én pl nem is voltam mással ez idő alatt, biztam abban hogy az idő megoldja és vártam rá titokban, ezért is vettem erőt magamom hogy ez egy igazi szerelem hogy 9 hónapig itt szenvedünk egymasért. Most lett ez, eddig kibékült volna és k nagy düh van bennem most meg azt bánom miért nem előbb emeltem meg a .. Rájöttem hogy szeretem nagyon és vele képzelem el az életem , hiába ismerkedtem még volt 2 randim is, de egyszerűen mindenkiben őt keresem. Szeretem nagyon, eddig győzködtem magam hogy nem,meg az idő megoldja, nem oldotta meg pedig mindent megtettem. Őt szeretem és most meg itt van.. Most meg már van egy harmadik ember is az egészbe ami lerombolt mindent egy pillanat alatt.
2018. júl. 3. 00:25
 6/21 anonim ***** válasza:
27%
Sajnálom kérdező. Nem lehet, h azért érzed azt, h kell neked, mert másnak is kellett? Ez vmi pszichológiai dolog lehet. Olyan érzésem van, mint ha vmi csapdába estél volna.
2018. júl. 3. 00:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
56%

Nem kell ide filleres pszichoanalizis.

Valo igaz.

Gyenge jellem vagy kerdezo.

Meg most is birtokolni, uralni, lancolni, kotozni akarod.

Nehez elviselni, hogy mas ba**a, nehez felfogni a fantaziad kepzeteit, hogy esetleg egy uj sraccal meg az analt is bevalallja, mikozben neked lehet sosem emgedte, vagy lenyeli a srac spermajat, neked meg sosoe nyelte le, vagy vele szerepjatekozik, kikotozos, durva..igazi rape szexet nyomat majd egy masik sraccal....a fantaziad idaig is elmehet, de az egod, es a beszukult tudatallapotod ezt nem nyeli le.

Ezert keresel apro kis szalakat, kiskapukat amik vezethetnek hozza, jeleket, amik valojaban csak a te fejedben leteznek.


Fordulj szakemberhez.

2018. júl. 3. 01:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:

Az a baj, hogy egy álmodozó típus vagy, és nem akarod elhinni betökélni, hogy bármennyire is szép volt és boldog volt együtt az a 9 hónapotok az elmúlt.


Ő továbblépett mást szeret akivel jól érzi magát és boldog.

Te pedig tönkreteszed magad ebben az egészben.


Ez inkább már már féltékenységből fakad, hogy annak a lánynak milyen jó lehet , ő bezzeg boldog lehet vele, mert vele is biztos olyan jól megvan mint veled abban a 9 hónapban.

Ez nem mondanám szerelemnek a részedről, csak kétségbeesésnek.


Ha számára is te lenne a hihetetlen mesébe illő szerelem akkor gondolkodás nélkül veled lenne. ÉS átverve érzed magad, mintha hazudtak volna neked. Azt érezheted, hogy lehet, hogy az a 9 hónap hazugság volt.


Tehetsz bármit gondolhatsz bármit, érezhetsz bármit, az nem igaz. Ha jönne valaki neked is aki megtetszik akit megszeretsz már nem foglalkoztatna annyira.

Senkinek nem könnyű a továbblépés. De így csak mélyebbre süllyedsz.

Fiatal 23 éves nő vagy, nem szabad itt megállnod és leragadnod nála.

Majd egyszer megismersz valakit, őrülten bele fogsz szeretni, és rájössz, hogy továbbléptél anélkül, hogy észrevetted volna.

2018. júl. 3. 08:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
Hagyd szerintem. Az most mindegy,hogy ki milyen. Ő határozatlan,szintén nem tisztességes. Ha egy férfi akar egy nőt,nem lesz mással. Tesz érte,nem kavar hatszázfele. Minden más csak parasztvakítás. Sem te nem kellesz neki eléggé,sem az a csaj. Teljes kapufa. Sajnálom.
2018. júl. 3. 08:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:

Ba szki mit nem értesz? Hét hónapig kellettél neki most meg nem. A dolgok elmúlnak. Ő téged nem "visszarángatott", minden döntésed a tiéd volt. A halogatás is meg a szex is. Nehogy már áldozat legyél, felnőtt nő vagy, ez az ovis "de ő kezdte!" nagyon gáz. Legközelebb ne legyél csigusz és ne kéresd magad, ha akarsz valamit nyilvánítsd ki, ne taktikázz.

Az legyen a stratégiád, hogy örökre felejtsd el a stratégiát. Ami a szíveden a szádon. Legyél egyenes és következetes, felejtsd el az önfelmentést és mások hibáztatását. Legközelebb ne úgy állj hozzá, hogy ááááááááá már biztos túllépett rajtam, áááááááá biztosan ez meg az, blabla. Nem fogom a srácot szidni, mert nem ő van itt, nem ő kér segítséget, nem ő akar helyrehozni valamit. Azzal te nem jutsz előrébb, ha kivesézzük a fiú mit csinált rosszul, azt úgyis tudod. Neked azzal kell szembenézned, amit te csinálhattál volna másként.

2018. júl. 3. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!