Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Normális ez közel 2 hónappal...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Normális ez közel 2 hónappal szakítás után?

Figyelt kérdés

Heló, 18 éves fiú vagyok, 2 hónapja szakított velem az exbarátnőm, mert már nem volt szerelmes. Nagyon szerettem őt, fájt a szakítás. Az első 2 hétben próbálkoztam visszanyalni magam, de aztán feladtam, egyrészt mert finoman megkért rá, másrészt meg mert beláttam, hogy ennek végleg vége. Azóta helyreált a béke a szivemben, nem haragszom senkire és úgy látom, így jobb lett nekem (is).


Én már nem szeretnék vele lenni, mivel rájöttem, nélküle boldogabb vagyok. Vele együtt eltűnt az életemből a görcsös bizonyítási vágy, idegeskedés, lelki fájdalmak, hisztik... Szóval mondhatni felhőtlen lett az életem nélküle. Viszont féltem őt. Főleg attól, hogy valami rossz társaságba keveredik, vagy valami hülyeséget csinál, esetleg bele megy valami kapcsolatba felejtés céljából. Ő egy nagyon jó és okos lány, de valamiért félek attól, hogy megromlik. Semmi közöm hozzá, azt csinál amit akar, azzal akivel akar nem erről van szó, hogy én foglalkoznék vele. De féltem őt, mert tudom mennyire be lehet folyásolni. Csajok, ebben az időszakban ti mit csináltatok? Illetve normális az, hogy féltem őt? Mégegyszer leírom, hogy ne értsétek félre! Nem mástól féltem, hanem valaki/valami rossztól! Persze akkor is az ő élete és ha akarja tönkreteheti, csak kár lenne érte. Jó a viszony köztünk, bár nem beszéltünk 3 hete minimum.



2018. júl. 5. 08:16
 1/1 anonim ***** válasza:

Valószínűleg azért félted, mert van benned gondoskodás az irányába, hiszen szeretted őt. Szerintem ez normális.


Én is nem rég szakítottam. Tetszik valaki, de egyelőre még csak beszélgetünk, ismerkedünk. Majd idővel szeretnék megint kapcsolatot, de nem akarok beleugrani semmibe, szeretném előtte rendesen megismerni a másikat,plusz, ez alatt az idő alatt a kapcsolatot is meg tudom gyászolni és rendbe tenni magamat lelkileg.

2018. júl. 5. 08:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!