Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » 9 év után megcsalt a vőlegénye...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

9 év után megcsalt a vőlegényem, aki az első szerelmem volt, hogyan éljem ezt túl?

Figyelt kérdés

Sajnos hülye voltam és szerelmes, egyszer már majdnem megcsalt, de könyörgött értem és hogy hibázott, soha többet, blabla... Most pedig lebukott, hogy összejárt egy csajjal, neki azt mondta hogy szerelmes belé, nekem azt hogy engem szeret, velem akar családot alapítani, de mélyponton voltunk... sőt, még én voltam a hibás, mert ő több szexet akart volna (de soha nem ült le velem beszélni a bajairól).

Totálisan a padlón vagyok... ő volt az első szerelmem... hogyan lehet ezt túlélni?


2018. júl. 11. 22:01
 1/9 anonim ***** válasza:
100%

Úgy, hogy elhagyod, magadra koncentrálsz és idővel majd lesz más, aki nem fog megcsalni, feltéve ha valóban figyelsz rá!


Végigcsináltam én is, akkor azt hittem, belehalok, most már tudom, nagyon jó döntés volt.

2018. júl. 11. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

Már most is túlélted.

A hosszú üres időket kell eltöltened. Ő volt az első igen.

De az utolsó akivel leéled az életed, az még hátravan. Gondolj bele, őt még meg kell találnod, inkább ezzel töltsd a fölös időd, hogy rálelj.

2018. júl. 11. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Bevallom sajnos sehogy. Én 7 évig voltam együtt az ELSŐ szerelmemmel..minden téren ő volt nekem az első vele is csókolóztam először..ugyanígy elhagyott egy másik nőért..ez 4 éve volt..azóta van egy másik barátom.. de azt érzem senki nem tudja elfelejtetni ..az emlékét..emiatt is fogok szakítani a mostani párommal..
2018. júl. 11. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Hat ez ilyen. Figyelj el kell donteni, akarod vele tovabb folytatni vagy nem.
2018. júl. 11. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
Elhagyod, kibőgöd magad, keresel valami új hobbit ami lefoglal, eljársz barátnőid társaságában, újra elkezdesz ismerkedni, össze jössz valakivel. Ebben a sorrendben érdemes nekiállni.
2018. júl. 12. 00:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Igyál meg egy üveg piát😂Hidd el utána nem ezzel leszel elfoglalva😂Ismerkedj!
2018. júl. 12. 01:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Ha egyszeri és nem tudatos botlás lett volna,azt mondanám adj neki esélyt,de ez egy gerinctelen alak.Mi az hogy kevés volt a szex,és odament hozzád ezt megbeszélni veled?Ha szeretek valakit,csak vele akarok szexelni,tőle akarok többet nem idegen punciktól!Kapd elő az emberi és női büszkeséged,egy ilyen aljadék ember nem érdemel meg téged.Hidd el egy életre el fogod cseszni az életed ha egy ilyen hazug emberrel kötöd össze az életed.Most még nincsenek gyerekek,nincs válás örülj ennek.Használd ki és hagyd el,hidd el ennél sokkal jobbat érdemelsz.
2018. júl. 12. 08:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

"mélyponton voltunk... sőt, még én voltam a hibás, mert ő több szexet akart volna"


Nem hogy szemét, mert így hátrált ki a nehézségek elől, de még aljas is, hogy az egészet a te nyakadba varrja, ergo neked legyen bűntudatod, hogy ő megcsalt téged!

2018. júl. 12. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 János2018 válasza:
Nagyon sok olyan kapcsolat lehet ahol ez ki sem derül és vígan élnek tovább. Közelítsd meg úgy a dolgokat , hogy örülj ,hogy kiderült.
2018. júl. 12. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!