Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Párom fent van/volt társkereső...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Párom fent van/volt társkeresőn. Ti hogy reagálnátok?

Figyelt kérdés
1 hete szóltam neki, hogy egyik társkeresőről elfelejtette törölni magát. Akkor próbálta is, de nem ment neki. Azt mondta nem tud vele mit kezdeni. Mondtam, hogy engem nem zavar ha nem használja. Aztán tegnap meg ma is láttam, hogy online van. Utána néztem hogy tudja magát törölni, leirtam neki a lépéseket. Erre nekem esett hogy én mekkora beteg vagyok meg mit kémkedek utána. Tényleg csak az a szándék vezérlet, hogy tudja magát törölni ne legyen belőle ilyen vita. Aztán elkezdte ezerrel tagadni, hogy ő nem volt fent. De hát ott volt online.
2018. júl. 12. 18:57
 1/8 anonim ***** válasza:
26%
Ezek szerint te is fent vagy? :)
2018. júl. 12. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
70%

férfi v. nő?

ha férfi akkor csak melletted nézegeti a sunákat, ha nő akkor meg várja a visszaigazolást, hogy még mindig dugható kategória.

2018. júl. 12. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%

Az ilyen KUKA!

Ha valóban te lennél a minden számára nem csinálná ezt

2018. júl. 12. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Nem vagyok fent, nem kell fent lenni hogy ezeket lássa az ember. Adatlapon kijelzi. Nőről van szó.
2018. júl. 12. 19:26
 5/8 anonim ***** válasza:
Ott, már mint ezen a társkeresőn ismerted meg?
2018. júl. 12. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Mióta vagytok együtt? Ha kevés ideje akkor lehet, hogy még feljár nézelődni. Minden esetre nem szép dolog tőle.
2018. júl. 12. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 Knut den store válasza:

Ha egy applikáción keresztül használta az oldalt, akkor lehet, hogy maga az applikáció jelentkezett be és azért jelezte ki, hogy online van (lásd Messenger).


Én azt javaslom, hogy akkor telefonról törölje az applikációt, plusz PC-n/laptopon lépjen be az oldalra és ott is törölje a fiókját. Olyan viszont nem lehet, hogy nem sikerült; a törlés nem egy lehetőség, hanem egy kötelező funkció.

2018. júl. 12. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Normális párkapcsolatban ilyen nincs.Vond le a konzekvenciát belőle....
2018. júl. 13. 08:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!