Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Mit tegyek? Mar semmi otletem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek? Mar semmi otletem nincs.

Figyelt kérdés
Lassan 1 eve lett vege egy nagyon hosszu kapcsolatomnak. Velem szakitott a baratnom mivel mar nem ugy erzett irantam ahogy regen. Szinte kiszeretett belolem. Probaltam feldolgozni sikerult is kicsit jobb is lett de mindig valami vissza rantott a depresszioba. Nem reg elkezdett hianyozni nagyon, utana neztem de lattam hogy neki mar van uj baratja, szinte uj elete es boldog. En meg itt ragadtam a multban es minden nap rajta agyalok es hianyzik. Jartam pszichologushoz nem nagyon segitett, probaltam kibeszelni magam fel evig csak azt tettem nem lett jobb, probaltam lefoglalni magam mindennel de ha sikerult is haza ertem es rajta kezdtem el agyalni. Eleg rossz most is az allapotom minden 2.ik nap nem vagyok kepes aludni fent vagyok egesz nap es nincs semmi etvagyam, igy nagyon sokat fogytam is. Tudom hogy ehhez ido kell de mar el telt nagyon sok es en ennyi ido alatt nem jutottam elore kicsit sem ,mig neki mar uj elete van. Gondolkoztam hogy rairjak-e de nem orulne ha meglatna vagy beszelni-e kene velem. O mar teljes mertekben lezarta az egeszet. Csak ez nagyon rossz nem tudok semmit sem csinalni es kozben rohadtul hianyzik. Nem voltam kepes mas lanyokkal sem ismerkedni mert mikor elorebb jutok eszembe jut a regi. Fogalmam sincs,hogy mit csinaljak igy szenvedes az osszes napom. Nincs kedvem elni sem, de meghalni sem igazan szeretnek meg. Abban remenykedem hogy majd tobb ev mulva talan ujra kezdjuk vagy hasonlo bar mar ez is csak valami olyasmi utolso remeny. Azt sem ertem hogy o ,hogy lepett tul rajtam ilyen hamar. Hisz neki par honapra ra mar uj baratja lett. 20/F
2018. júl. 14. 02:41
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Azt sem ertem hogy o ,hogy lepett tul rajtam ilyen hamar. Ugy h már rég tul lépett mikor még veled volt..
2018. júl. 14. 03:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
85%

Igen, valószínű a kommunikáció hiánya (is) volt a hiba a kapcsolatban, a barátnőd szépen lassan kiszeretett belőled, nem mondta el a problémáit, bár az is lehet, elmondta, de te meg nem figyeltél rá, nem vetted komolyan.


Tedd túl magad rajta, és ne gondolj rá, az életére, hogy mit csinál, stb.

Kutyaharapást szőrével, kismillió lány van még, aki valószínű hasonló, mint ő volt.

1x élsz, ne szomorkodással teljen.

2018. júl. 14. 03:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
59%
Akinek új pasija van ilyen rövid alatt, az már a hátad mögött ismerkedett. Nem mondta a szemedbe, hogy egyre kevésbé érdekled. Te voltál a szamár, addig, amíg nem volt biztos a dolgában, hogy a másiknak kelleni fog, ha veled szakít. Lehet meg is csalt a hátad mögött, amit nem vallott be neked.
2018. júl. 14. 03:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
brühühühü.... nem kell sírni. A világ rád vár, márha ez érdekel
2018. júl. 14. 07:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Én ugyan így vagyok mint te..csak 9 hónap után én se tudok mit csinálni...csajozok hát ha egyszer el felejtem.Nekem ő volt az első és nagy szerelem volt 21f
2018. júl. 14. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!