Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Olyanok válaszát várom,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Olyanok válaszát várom, akiket már hagyott el a párja és mikor még nem felejtette el, összejött mással. Milyen érzés?

Figyelt kérdés

Nőként kérdezem, de a férfi válaszok ugyanúgy relevánsak.

Milyen érzés a tudat, hogy másvalakit visz haza? Másvalakit mutat be a barátainak? Másvalakivel vannak hülye kis szokásai? Másvalaki a kis kedvence?

Még nem éltem át, de kapcsolatban vagyok, és elgondolkodtam, hogy mondjuk elhagy és összejön mással. Elképzelhetetlen szinte számomra, hogy mindaz ami velem van, mindezt másvalakivel, másvalaki felé teszi, érzi.


2018. júl. 14. 23:21
 1/8 anonim ***** válasza:

Egy nagyon nagy szerelmemmel en szakitottam mert folyamatosan hulyenek nezett. Ez volt aprilisban juliusban felhivott a nagynenem hogy latta ot egy lannyal csokolozni.. ha nem lett volna ott anyam,hogy elkapjon elajulok.

Nagyon rossz volt..orulten szerettem.

Az elso 2 ev borzaszto volt minden nap sirva keltem sirva feludtem. Azota mar van parom, de sokszor eszembe jut a rosszabb napjaimon es ha megerzem a parfumot amit hasznal a mai napig kepes vagyok forgolodni,hogy o lehet-e.

Pedig mar 6 ev telt el a szakitas ota.

2018. júl. 14. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
#1 Ki az aki 2 évig sírva fekszik sírva kel egy kapcsolat után, főleg ha te dobtad ki? Ez azért nem normális dolog.
2018. júl. 15. 14:50
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Az, aki szerelmes. En is az voltam, es borzaszto volt mikor lett uj parja. A mi kapcsolatunk se veled se nelkuled volt, elso szerelem. (Inkabb csak az en reszemrol) o is szeretett, de kevesbe. Szerencsere mar tul jutottam rajta, ugyanakkor senkinek nem kivanom azt a napot, amikor megtudtam hogy van valakije, es hogy ki az illeto. Pont dolgoztam, egesznap egy kovel a gyomromba sirast visszafojtva probaltam csinalni a dolgom. Ahogy hazaertem, bezartam magam mogott az ajtot es ugy sirtam szerintem,mint meg soha. Kijott az egesz napos fájdalom, amit ereztem. Aztan meg jo par honapig szenvedtem, foleg mikor nyaralasos kepeiket neztem, (ez tavaly volt) vagy osszefutottunk egy fesztiválon, ok ketten voltak. De szerintem van az a pont, mikor mar annyira nem birsz megkuzdeni a sok-sok fajdalommal hogy feladod, es azt mondod eleg. Ebbol fel kell allni. Igy tortent ez nalam is, pedig 6 evig szerettem. Ennyi ido kellett mire aztan eljutottam erre a pontra, es vegre kepes voltam vegervenyesen lezarni.
2018. júl. 15. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Nem azert szakitottam vele mert nem szerettem. Hanem mert nem birtam amit csinalt velem. De ugy latszik meg sosem tapasztaltad milyen valakit tiszta szivedbol szeretni.
2018. júl. 15. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
De tapasztaltam. De olyanért sírni, aki nem érdemli meg? Nyilván olyat szeretsz tiszta szívből, aki arra méltó. Aki olyan rosszul bánik veled, hogy szakítani kényszerülsz, ott tuti nem tiszta a szíved, mikor szereted. Hanem bolond érzés.
2018. júl. 15. 22:45
 6/8 anonim ***** válasza:
Akkor megis minek teszed fel ezt a kerdest, ha nem fogadod el ra a válaszokat? Ahány ember, annyi fele erzelem. Valaki igy valaki ugy éli meg. Attol mert te konnyen tulteszed magad, mas meg nem biztos. A szerelmet is mindenki maskepp éli meg.
2018. júl. 15. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Egyebkent tartja a mondas es szerintem igaz, hogy a legromantikusabb szerelem a viszonzatlan szerelem.
2018. júl. 15. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Ezzel a mondással nem értek egyet. Mi abban a romantikus, hogy a másik tojik a fejedre? Ha ölbe kap, vagy udvarias veled, törődik veled, az romantikus. Ha meg nem számítasz neki, az nem.
2018. júl. 16. 15:12

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!