Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Szerintetek megeri így folytatni?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek megeri így folytatni?

Figyelt kérdés
Három és fél éve vagyunk egyutt, szeretem, de egyre többet veszekszunk, aprosagokon, de nagyon meg tud bántani, ha épp ideges akkor belém köt bármiben. Szakitsak vele, vagy ezt meg még lehet beszélni?

2018. júl. 15. 22:19
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Beszeltel mar vele ? Volt ertelme ? Valtozott valami ?
2018. júl. 15. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
Beszéltem vele, ő nem látja magát hibásnak, pedig nekem talán az is elég lenne, ha csak annyit mondana, hogy sajnálja.
2018. júl. 15. 22:23
 3/12 anonim ***** válasza:
100%
Ha az elmúlt 3 és fél évben nem tudtátok megbeszélni, akkor ott komoly gondok vannak. Ha az utóbbi időben kezdte el veled szemben, akkor szintén valami, vagy valaki miatt csinálja ezt...talán akkor még érdemes lenne megbeszélni.
2018. júl. 15. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
100%

Ez általában akkor jön elő mikor már vége felé van a kapcsolat v belépett egy harmadik a képbe az egyik félnél,és vele lenne,mikor veled kell lenni. Na akkor kezd el zavarni a sok apróság,ami addig tetszett v felse tünt az akkaor szinte már irritál,sőt maga a párunk jelenléte is el kezd zavarni,irritálni,v hogy levegőt vesz hozzánk szól, a jelenléte h van egyáltalán, én ezt sajnos saját tapasztalatból irom.

35N

2018. júl. 15. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:

Elég könnyen rávágod, hogy szakítani....

Jókat írtak előttem amúgy.


De nem úgy tűnik mintha ezt te annyira nagyon folytatni akarnád...

És nem is kötelező....

Ha neked úgy jobb lesz ha vége, akkor szakíts, ne a mi véleményünkkel törődj.

2018. júl. 15. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
Én már nem bírnám, szakítanék. Meg, ha már felmerült, talán nem véletlenül. Tehát, hogy jobb lenne neked egyedül; tehát többet adna az neked (vagy kevesebbet venne el), hogyha egyedül vagy; minthogyha ővele. Akivel veszekedések vannak; akár egy is, de már rendszeressé válik, azzal én mindenképpen szakítanék. Ha egy házban laktok, azért mondjuk pl az életeteket nem kell feladni; csak nemtom, lehet, hogy jobb, hogyha nem szóltok egymáshoz, és valamelyikőtök külön szobába költözik, de úgy, hogy legyen kimondva; hogy ti amúgy szakítottatok; csak ha pl más városban laktok, mint a szüleitek, és a mostani lakóhelyetekhez van közel a munkahelyetek; azért arra az esetre írtam ide ezt a végét; hogy élhettek együtt úgyis, hogy külön szobában; bár nemtom, miből adódtak a konfliktusok, pl a "hova raktad a..." kezdetű mondatok, hát, nemtom, ne pakoljátok át egymás holmiját. De amúgy én szakítanék, és ha lenne lehetőségem, akkor én mennék, lelépnék. Mondjuk azért azt még kéne megoldani, hogy egyedül pl albérlet az gondolom drága; tehát még azért kicsit arra is tekintettel kéne lenni, ha pl a párod nincs jóban a szüleivel; ha meg jóban van, és közel laknak, akkor asszem szét tudtok költözni, meg ha a te szüleid is közel laknak, persze természetesen.
2018. júl. 15. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
*ezt a feladni nem kívánt munkahelyek miatt írom, hogy ha közel laknak a szülők, és tehát a szülői házakból is mind a ketten el tudnátok járni munkába ugyanoda,mert közel van.
2018. júl. 15. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:
Utolsó: a szüleinknel lakunk, úgyhogy ezzel nincs gond, csak azzal, hogy nem tudom meddig lehet megbocsátani, elnezni a dolgokat.
2018. júl. 16. 05:40
 9/12 anonim ***** válasza:

ÉS meg akarod egyáltalán beszélni?

Egyszerű kérdés...Van kedved hozzá egyáltalán?

2018. júl. 16. 07:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:
Én meg szeretném vele beszélni, de benne nem látom erre a hajlandóság.
2018. júl. 16. 12:12
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!