Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Haragban szakítottunk, még is...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Haragban szakítottunk, még is hiányzik a volt barátom. Valakinek valami tipp?

Figyelt kérdés
Majdnem 1,5 éves kapcsolatról van szó, és totálisan tönkre tettük egymást ez idő alatt. Viharos kapcsolat volt, sokat veszekedtem, féltékeny voltam, sok egyéb dolgot nem tudtam megbocsájtani. Barátom pedig folytatta a hazudást, és direkt idegesített mindennel. Rengetegszer szidott engem, nem törődött velem, de amikor szakításra került a sor, a fenekemet nyalta olyankor. Utóbbi időben sokszor szakítottunk, mivel meggyűlöltem őt, egy csepp könnyet nem hullajtottam. Aztán meg ő keresett fel mindig, mert napokig sírt, mondta, hogy minden jó lesz, hitegetett, és mindig beadtam a derekam. Jobbnak láttam, hogy végül haragban váltunk el, mivel így volt nekem a legkönnyebb abban a helyzetben. Most még is sokszor rá gondolok, kicsit hiányzik. De félek, hogy megint felkeres 1 hét múlva, és kezdődik minden előről. Szeretném őt elfelejteni. Ti hogyan voltatok túl ezen az időszakon? 19/L
2018. júl. 16. 00:10
 1/4 anonim ***** válasza:
Szabadulj meg tőle. Egy köcsö__g volt veled. Minek akarod visszakapni? Vagy visszafogadni? Hogy ne legyél egyedül de tovább taposhasson rajtad? Nem adok neki 1 hónapot és találsz egy jobbat. Ez egy éretlen,primitív hülye kisfiú,semmi több. Akad különb is ennél hidd el,nem csak ilyen factarisznyák vannak a világon akik szándékosan bántanak meg idegesítenek. Örülj neki hogy nem több időt pazaroltál el rá. Ne ülj fel a sírásnak. Csak beijedt hogy nem lesz meg a kényelmes rendelkezésre álló puncija egy darabig. Ha vissza akarna jönni köpd le és csapd rá az ajtót. nem érdemel normális nőt amíg fel nem nő szellemileg.
2018. júl. 16. 00:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Az ilyen emberek nem változnak. Inkább örülj neki hogy vége lett.
2018. júl. 16. 06:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Nyugodtan irhattad volna ezt a tini kategoriaba.
2018. júl. 16. 07:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Úgy, hogy felnőttünk, elkezdtünk felelősségteljesebben gondolkodni, a tapasztalatainkból levontuk a tanulságokat, és megpróbáltuk nem elkövetni ugyanazokat a hibákat többször. Ilyen baromira egyszerű.
2018. júl. 16. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!