Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Hogyan álljak a sarkamra?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan álljak a sarkamra?

Figyelt kérdés

Három hónapja elhagyott a barátnőm 2 és fél év után egy másik pasiért, a legjobb barátjáért. (a büdös ribi)

Az óta nem tudok talpra állni, nem tudom összeszedni magam. Nem tudok koncentrálni aludni stb... Egyfolytában rinyálok mint egy kis **** pont mint most. Félek, hogy nem találok ugyan olyan jót vagy jobbat mint ő, valamint ku*va szar egyedül lenni.


Hogyan tudnám összeszedni magam? Próbálom lefoglalni magam de nem megy, egyfolytában csak ő jár a fejemben.


22/F



2018. júl. 16. 18:52
 1/8 anonim ***** válasza:
0%
Fel a fejjel. Van még millió hozzá hasonló lány.
2018. júl. 16. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
58%
Te nem a lányt szeretted hanem azt amit adott neked. Az írásod alapján csak magadra fókuszálsz és a lányról semmit sem írtál. Miért szakítottatok? Ebben mekkora szereped volt? Mit gondolsz, miért hagyott el téged? Miért hívod így amikor két évig együtt voltál vele? Egyáltalán szeretted te Őt valaha? Tudsz te szeretni??!
2018. júl. 16. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
egyenesen kell állnod és hátrabillensz kicsit a sarkadra és a kezeidet előre nyújtva egyensúlyozol.
2018. júl. 16. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Elmondása szerint azért szakított mert elhanyagoltam az egyetem miatt. Ami szerintem nem indok mivel heti 2x aludtunk együtt és minden nap beszéltünk telefonon. Nyilván nagy szerepet játszottam én is a szakításban de előre megmondtam neki, hogy szeretném befejezni az egyetemet és nem lesz annyi időm rá mint eddig.
2018. júl. 16. 19:00
 5/8 anonim ***** válasza:
#2 maradj már nyugton
2018. júl. 16. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
A 2-ke nagyon fel van háborodva. Kérdező:Ha elhagyott egy másik férfiért akkor olyan is volt a lány. Még fiatal vagy, előtted az élet. Annyi nőd lehet hogy Dunát tudsz majd rekeszteni velük.
2018. júl. 16. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Kivel szemben akarsz a sarkadra állni? Nem értem.

Nyár van, menj el a haverjaiddal bulizni. Ez az 1 hónap se perc alatt eltelik, aztán megint jön az egyetem, így most barátnő nélkül lesz időd arra koncentrálni.

2018. júl. 16. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

"a legjobb barátjáért"

Na ilyen nincs, férfi és nő között, mint azt láthatod is.

Valószínűleg melletted is dugtak.

Jobb volt a a gyerek az ágyban, vagy jobban néz ki, ez meg hogy elhanyagoltad az egyetem miatt hazug lerázó duma. :)

2018. júl. 17. 07:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!