Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Hosszabb tàvlatból nektek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hosszabb tàvlatból nektek milyen visszatekinteni a volt kapcsolatotokra?

Figyelt kérdés

Volt egy 5 èves kapcsolatom ami nagyon bensősèges volt,együtt is èltünk,mindkettőnknek első komoly kapcsolat ès nagy szerelem volt.Vègül elromlott,csúnyàn èrt vèget ès baràtok sem tudtunk maaradni.Èn a mai napig(lassan 2 ève vège) úgy èreztem,hogy túllèptem,megbocsàjtottam mindkettőnknek,ès màr csak egy heg az egèsz a lelkemen(ő szakított èn szerettem mikor vège lett)

A mai napin viszont szembesültem vele,hogy van egy làny aki irànt többet èrez de semmi nincs köztük,a làny nem úgy tekint rà.A több èv alatt èn hiàba tàmogattam minden hülyesègèben,hiàba àlltam mellette mindig erőmön felül is,nem èrdemeltem ki hogy ő is tegyen a közös jövőnkèrt.Erre itt ez a làny aki a nyomomba sem èr(nem nagykèpűsèg,csak ez a làny drogos ès kicsit könnyű vèrű valamint igènytelen) ès èrte,aki egy csontot nem dobott èrte-vàltoztat ès fejlődik.

Az a kis heg egy kicsit felszakadt bennem. Mondjuk az is ott van hogy ez a karma-nàlunk èn rajongtam sokkal jobban èrte ès sokszor ő ezzel visszaèlt ès làm most ő van ebben a helyzetben.

Én azóta voltam szerelmes volt kapcsolatom ès mègis...most valahogy annyira fàj hogy èn sosem voltam elèg pedig mindig a legjobbat próbàptam adni kettőnknek ès főleg neki.


2018. júl. 16. 22:51
 1/7 anonim ***** válasza:
Fájdalmas felismerése annak, hogy bármit is teszel mindig tévúton jársz.
2018. júl. 16. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
ezt meg hogy èrted?
2018. júl. 16. 23:19
 3/7 anonim ***** válasza:

A kérdésedre a válasz: én nagyon jól tekintek vissza. Tudom, hogy miért kellett együtt lennünk, tudom, hogy miért kellett minden kib.szott veszekedés után kibékülnünk, és tudom, hogy miért kellett szakítanunk. Mindennek van miértje :) Próbálok csak a szépre gondolni, és arra, hogy ennek így kellett lennie.

Nyugodj meg. Te magad írtad, hogy te mindent megtettél. Valószínűleg nem ti voltatok egymás emberei. Elhiszem, hogy szar ez a felismerés (nekem is az volt), de hidd el, nem te voltál az, aki miatt neki változni kellett. Az én volt párom is egy tőlem butább, ducibb, ápolatlanabb nővel találta meg a boldogságot, aki várandós volt, amikor összejöttek. És ahogy jött ez a nő, láss csodát! A párom leadta a súlyfeleslegét. (Nem 5 kg-ról beszélünk, hanem úgy 20-30 kg-ról)

Nekem is nagyon fájt, hogy egy "ilyen" nő lekörözött, sokat sírtam. De utána rájöttem, hogy nem illettünk össze, neki ez a nő a NŐ. Azóta közös babájuk is van, én megtaláltam életem párját, várjuk a babánkat :)

Szóval nyugi, te mindent megtettél, nem illettetek össze. Ennyi. Legyél türelemmel, majd megérted a miérteket :)

Szép estét!

2018. júl. 16. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Nekem is ez volt. Most egy csajt akivel megprobal osszejonni fozessel meg minden szeppel probalja lenyugozni amikot ertem semmi ilyet nem tett meg ha konyorogtem neki se. Ha ez az uj lany mazlista meg rendes elojatekot is fog kapni. Ch. De komolyan. En ezt ugy fogom fel hogy miattam tanult a hibaibol mert miutan elvesztett realizalta h miket hibazott. Utolag mondjuk nekem mar hiaba konyorgott en nem fogadtam vissza de gondolom most ezzel a csajjal probalkozik helyrehozni a dolgokat a lelkeben.
2018. júl. 17. 06:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Vicces :D


Komolyan, verem a fejemet a falba, amiért

- elhittem, hogy valaha is fontos lehetek neki

- próbáltam leválásra biztatni az anyjával kapcsolatban, hogy álljon már ki magáért 31 évesen

- mellette álltam, a lelkemet kitettem érte, hogy aztán a hátam mögött érzelmileg szétcsaljon


Ez van... leszarom már, 2 éve boldog párkapcsolatban élek - ő meg azóta is egyedül lassan 35 évesen :)

2018. júl. 17. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

5-ös vagyok, és persze, mikor szakításkor elmnondtam neki, én hogyan látom a dolgait - normális stílusban, higgadtan, tényszerűen -, akkor le se szarta.


Ő is elmondta, én miben hibáztam, de én vettem a fáradtságot, szembe néztem vele, és fejlődtem elég sokat.

2018. júl. 17. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Körül-belül fél éve lett vége. Most úgy tekintek vissza, hogy elbasztam 3,5 évet az életemből és nagyon sok mindent feladtam érte. Sajnos a rózsaszín ködben nem lehet racionálisan látni a dolgokat. Most már teljesen hidegen hagy, sokat szenvedtem a szakításunk után. De megyek tovább, a tapasztalatokat tovább viszem és majd lesz valaki, akit talán életem párjának, gyerekeim anyjának nevezhetek.
2018. júl. 26. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!