Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Hogyan barátkozzak meg a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan barátkozzak meg a gondolattal, hogy ekkorát hibáztam?

Figyelt kérdés

Három hónapja szakított velem a barátnőm, mert elhanyagoltam, sajnos rá pár napra összejött a legjobb barátjával. Fél évig próbálta helyrehozni a kapcsolatunkat sajnos én nem voltam partner ebben. Meg sem fordult a fejemben az, hogy szakítani fog. Próbált beszélni velem én mindig meghallgattam ígérgettem de sajnos sosem vettem komolyan azt amit mondott. Most már bánom, úgy érzem életem legnagyobb hibáját követtem el és már nincs visszaút. Nagyon szeretem és hatalmas büntudatom van, folyamatosan arra gondolok, hogy mekkora barom vagyok, hogy ezt csináltam. Nem becsültem meg és nem tiszteltem.


Szerintetek mit csináljak?


22/F



2018. júl. 18. 17:57
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Tanulj a hibádból
2018. júl. 18. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Már semmit. Ez a hajó elment. Legközelebb figyelj jobban arra, aki melletted van. Ha ez eddig nem volt magától értetődő dolog.
2018. júl. 18. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
65%
Gondolj azokra az idegesítő tulajdonságaira, amik miatt nem tudtad/akartad értékelni, míg együtt voltatok.
2018. júl. 18. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Igen, ez tanuló pénz volt. Legközelebb már nem fogod ezt a hibát elkövetni. Hidd el, fogsz még lányt szeretni. Ilyenkor mindig azt hiszi az ember, hogy nem, de ez nem igaz.
2018. júl. 18. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%

Hasonló helyzetben voltam, mint a volt barátnőd. Amíg ott voltam nem kellettem igazán. Szakítottam vele és kb. minden évben jött, hogy megváltozott, most minden jó lesz, de én már nem hittem neki, bár sokáig nem volt utána senkim, akkor sem akartam visszamenni. Sokan csak akkor ébrednek rá, hogy mekkora érték volt a birtokukban, ha már elveszett.

Vannak az életben olyan helyzetek, amik csak egyszer adódnak. Ha hibázol, akkor majd legközelebb másnál figyelj.

2018. júl. 18. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:

#4


Jelenleg elképzelhetetlennek tartom, hogy egy hasonlóan szép és okos lány belém szeressen érte is megküzdöttem az elején és nagyon nehezen jött össze. Két évig nagyon boldogok voltunk, utána viszont magára hagytam a kapcsolatot.

2018. júl. 18. 18:15
 7/9 anonim ***** válasza:
75%
Ha pár nap múlva új palija volt akkor nem sokat számítottál neki, valószínűleg már akkor kavartak mikor még együtt voltatok.
2018. júl. 18. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

#1 +1

Tanuld meg kezelni a hibáidat.

2018. júl. 18. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Én is voltam ilyen helyzetben, mint a lány, csak én 9 hónapig próbáltam helyrehozni a kapcsolatot. Az exem az utolsó hónapban észbe kapott, tepert, de akkorra már meggyűlöltem. Ekkor jött egy másik fiú az életembe, nem volt komoly, mégis inkább otthagytam az előzőt, és sosem mennék vissza hozzá, többé látni se akarom.
2018. júl. 18. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!