Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Elmondjam elobb, hogy vegeztem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Elmondjam elobb, hogy vegeztem vele, vagy csak a koltozesem napjan?

Figyelt kérdés

Regota huzodik ez a dolog koztunk,mar nagyon elegem van.van egy kozos gyerkocunk es en augusztus elejen koltozom.ez mar le van beszelve,meg van a lakas is csak a gyerek apja nem tudja meg.en szivem szerint el sem mondanam addig a napig,mert mar parszor menni akartam de mindig sikerult lebeszlnie,aztan persze semmi nem valtozott.

Nagyon nem jo kapcsolat a mienk,nem is ertem miert nem latja be,hogy kulon jobb lenne mindenkinek.azt mondogatja mindig,hogy nem vihetem el a gyereket.nagy balhe lenne ha elore elmondanam,a gyereknek sem hianyozna.

Ti elmondanatok,vagy nem szolnatok egy szot sem?


2018. júl. 18. 21:17
 1/10 anonim ***** válasza:
100%

szerintem visszatartana újra és újra , és talán erőszakos is lenne, és veszekedne hisztériázna, és mindent kitalálna, hogy miért nem mehetsz.


Én ebben az esetben elvinném a gyereket a szüleimhez és amikor nincs otthon elvinném a cuccaimat és és utána közölném, hogy pápá--

2018. júl. 18. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
18%

A sülyedő hajót csak a patkányok hagyják el elsőre.

Nekem ez a véleményem.

Akár mekkora balhé lesz, akár nem, gyerekkel ezt és így nem teszi az ember azzal, akitől származik a gyereke.

Annyira miért nem érzed magad felnőttnek, ha már szültél, és már van lakás,mert ehhez persze volt bátorságod a háttérben hogy felnőtt módjá intézd? és vállald a problémát is?

2018. júl. 18. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
27%
2+ Nem beszélve arról, hogy ha valaki menni akar, az a mai világba ne tudna menni, akár mennyire tartják vissza.
2018. júl. 18. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:

Nem akarok ugy menni,hogy nincs itthon mert a vegen ram kenne olyan dolgokat amiket meg sem tettem.pl,hogy osszetortem a tv t,vagy a szekrenyt megkarcoltam,esetleg elvittem valamit ami nem az enyem.nagyon anyagias.nem is tartok igenyt semmire a lakasbol,azokbol sem amiket kozosen vasaroltunk(a lakas berendezesenek a 80%a)

A kozosen felretett penzbol sem kerek.nekem csak nyugalom kell,semmi mas.

Kedves kettes,latom meg nem voltal lelkileg bantalmazo kapcsolatban a bantalmazott fel.

Nekem ehez a donteshez kellett 2 ev!!!azota erlelodik bennem.

Allando balhek a semmin(nem raktam vissza a tukros szekreny tetejere az oblitot,a szobaba teregettem,nem csillog az egesz lakas,esetleg mikor megjon van par jatek a foldon es sorolhatnam reggelig)ezeken napokon keresztul balhezik velem.

Nem mehetek sehova,mert nekem az a dolgom,hogy itthon legyek es takaritsak,pakoljak,fozzek allandoan.ha veletlen megis elmegyek valahova es kiderul,akkor egy csavargo senkihazi vagyok.

Nem szolhatok semmiert,mert o dolgozik es nekem kutya kotelessegem utana is ramolni allandoan.

Ahogy felkelni hozza minden reggel hajnalban,elkesziteni a meloba a kajajat,osszerakni a ruhajat mert ez a dolgom.akkor is ha ejjel alig aludtam valamit a gyerektol.

Szoval tenyleg csak szabadulni akarok,semmi mast.

Es igen,tudom,hogy en valasztottam,de akar elhiszitek,akar nem az elejen nem ilyen volt.

Amikor teherbe estem akkor kezdodott minden.gondolom akkor erezte azt,hogy mostmar "fuggok" tole.es azota egyre rosszabb es rosszabb.

2018. júl. 18. 21:39
 5/10 anonim ***** válasza:
6%

4 A sallangokat, és a mellébeszélést nyugodtan megspórolhatod, mert a másik lakás meg van,elintézted, ami egy cselekedet.

Ha a sallangos szöveged igaz lenne (de nem az) akkor a másik elé állás után kezdenél keresni és még fogalmad nem lenne, hogy hová fogsz menni.

2018. júl. 18. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
0%
Azert a gyereknek sem hianyozna, az egy kicsit eros. Minek szultel neki gyereket? Addig nem lattad, hgoy milyen ember?
2018. júl. 18. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%
Kérdező és neked nincs senki aki segítene? Férfi a családban, rokon, ismerős? Mert én megértem, hogy ilyen kapcsolatból az ember menekülne de azért én nem hagynám ott a spórolt pénzem és a többit. Gyerekkel nagy szükséged lesz még rá.
2018. júl. 18. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 peca1000 ***** válasza:
100%

Előbb költözz el, a gyerekkel együtt.


Utàna felhívod, hogy most tényleg vége, és ne menjen utánnad, mert hívod a rendőröket.


Címedet ne mond meg.


Találkozz vele egy semleges helyen, és beszéljétek meg a továbbiakat.

2018. júl. 18. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:

Kedves 5 os.

Sose kerulj ilyen helyzetbe...soha.most jott a lehetoseg a lakasra de csak 1 honappal kesobb a koltozesre.muszaj voltam mondani valamit,es egyszer mar utasitottam vissza hasonlo ajanlatot mert lebeszelt.most nem fogom hagyni eluszni,hogy aztan a helyzet valtozatlan maradjon es a mukahelyem is elveszitsem miatta az allando feltekenykedesevel es hivogatasaval.ha nem veszel fel akkor mar felre mentem,nem is dolgozni.

Tobbieknek koszonom.

Mint irtam akkor valtozott amikor teherbe estem.elotte nem volt ilyen.

En pedig egy eros,vidam,tarsasagi ember voltam.

De szepen lassan leepitett.

Nem megyek messze,a munkahely es ovi miatt reszben kotve a kezem,es a lakasok kozt sem valogathattam.szuleim ismerose ajanlotta fel a lakasat,amibol most koltoznek ki az alberlok.

Egyedulallokent,gyerekkel nem sok eselyem lett volna.es nem ker kauciot.

A penzbol tuti nem adna,akarmit mondhatok neki.azt o tette felre,az en penzem feleltuk minden honapban....hat igen,mivel eloszor azt koltottuk,de abbol ugyebar neki is,es rezsire is.de ez nem szamit.o dolgozott,en itthon voltam a gyerekkel.szoval en abbol nem kapok.ezen nem erdemes balheznom.

A butorok es egyebek is az ovei,mert a lakas az ove.

Meg a gyerek butorait sem adna oda,ebben biztos vagyok.meg regebben mikor babakocsis volt a gyerek es egyszer el akartam menni a babakocsit sem akarta odaadni.

Szoval tenyleg nem egyszeru a helyzet.

Nagyon onzo,es csak a penz szamit neki.

Szoval tenyleg nem tudom mit csinaljak.

Apum es ocsem jonnek segiteni,de inkabb azert kertem meg oket,hogy ne bantson,es ami az enyem azt elvihessem.

2018. júl. 18. 23:33
 10/10 anonim ***** válasza:
100%
Azért mindenesetre a gyereket vidd el előtte pár órára a mamához, vagy a mama, barátnő, akárki vigye el sétálni, játszótérre, akárhova, amikor ez a balhé (pakolás, indulás, költözés) kettőtök között otthon lezajlik.
2018. júl. 19. 08:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!