Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Vannak akik régóta nem tudják...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Vannak akik régóta nem tudják el felejteni az exét és még szereti?

Figyelt kérdés

Mennyit voltatok együtt?

Mióta szakítottatok?

Van/volt valakitek?

Hogyan birod,hogy ne keresd és,hogyan viseled el a mindennapokat?

Kor nemet írjatok!


Én 4 évig voltam együtt első szerelmemmel nem részletezném miért lett vége,már nem akarok vele lenni de nem tudom el felejteni és még szeretem néha álmodok is vele.Neki elvileg barátja van már azóta,nekem is voltak barátnőim de nem tudtam senkivel felejteni keresek azóta is.

21F



2018. júl. 20. 18:49
 1/2 anonim ***** válasza:

Megtanulnál magyarul értelmesen fogalmazni és helyesen írni?

Ne az én kedvemért. A saját érdekedben.

2018. júl. 20. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Szeretem, mint embert és nem is akarom elfelejteni, barátilag tartjuk a kapcsolatot.

2 évig voltunk együtt.

A többit meg ha te se részletezed, akkor én minek?


23f

2018. júl. 20. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!